This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

3-Delige kristallen gember-set
Result: 100 EUR

Drie-delige kristallen gembercoupe-set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 26 - 41 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Starting price 50 EUR

Grote moderne glazen vaas. Murano? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Boheemse kan, H 54 cm.
Result: 60 EUR

Grote Boheems kristalglazen kraantjeskan met koperen kan en slijpsel. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip bovenrand. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Glazen Murano eend
Result: 80 EUR

Glazen Murano eend. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (4x)
Starting price 50 EUR

Lot met gegraveerd glas (80 delen)
Result: 140 EUR

Lot Eisch glaswerk (2x)
Starting price 60 EUR

Twee dikwandige glazen vazen. 1997. Door Erwin Eisch. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.

Glazen design vaas, H 37,7 cm.
Starting price 50 EUR

Grote moderne glazen vaas. Floraal/goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.

Glazen flacon, H 14 cm.
Starting price 70 EUR

Een glazen deels gesatineerde flacon in jugendstil-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,3 cm. In goede staat.

Twee Engelse paraplu glazen, H 12,7 cm.
Result: 190 EUR

Twee Engelse groen-glazen paraplu-glazen. Vroeg 19e eeuw. Circa 1820. Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.

Glazen schaal van Sabino Ø 14,7 cm.
Starting price 60 EUR

Antieke Franse gesatineerde glazen schaal door Marius Sabino. 1878 - 1961. Floriaal decor. Afmeting: Ø 14,7 cm. In goede staat.

Lot antiek glaswerk (3x)
Result: 100 EUR

Twee glazen vazen, H 35 cm.
Starting price 80 EUR

Twee antieke glazen vazen met floraal/goud decor. Geplaatst op een compositie metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot 19e Eeuws glaswerk (4x)
Starting price 50 EUR

Vier delen 19e eeuws mondgeblazen glaswerk met gesatineerd floraal decor. Bestaande uit kandelaar en drie aparte vazen met binnenwerk. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (4x)
Starting price 50 EUR

Vier delen antiek glaswerk. Art deco. Circa 1920 - 1930. Kristal + persglas. Ongemerkt. Bestaande uit drie vazen + één schaal. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.

Windvanger
Starting price 40 EUR

Antieke facet geslepen kristalglazen windvanger met floraal decor. Afmeting: 29,6 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Drie moderne glazen vazen
Starting price 30 EUR

Drie moderne dikwandige glazen vazen. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 17 cm. In goede staat.

Franse persglazen vaas, 1930
Starting price 60 EUR

Antieke Franse, dikwandige persglazen bolvaas met floraal reliëf decor. Art deco. Circa 1930. Afmeting: H 26 x Ø 23 cm. In goede staat.

2x Glazen dekselcoupes
Starting price 70 EUR

Twee 19e eeuwse mondgeblazen glazen dekselcoupes met floraal decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Glazen pronkbokaal, 1880
Starting price 100 EUR

Antieke mondgeblazen glazen pronkbokaal met heraldiek decor, goud en noppen. Historisme. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Twee delen Murano
Starting price 60 EUR

Twee Italiaanse glazen Murano figuren. Clown + hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.

Lot kristal, divers
Result: 50 EUR

Groot lot divers kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

5x Goebel design
Result: 80 EUR

Vijf delen Goebel design. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. 1x Kat, R. Wachtmeister. 1x Grote kat, gilde polychrome. 2x Goebel beker. 1x Hoge glazen vaas. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

4x Glazen designvogel
Starting price 60 EUR

Vier glazen vogels. Murano? + Villeroy & Boch. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.