Twee zeldzame grote Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen + hoorn des overvloed. Originele vergulding. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse Carrara marmeren cassolettes met bronzen armaturen. Louis seize-stijl. Circa 1840. Mooie rijke uitvoering. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist met drie compartimenten + deksels. Afmeting: 20 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhouten traditionele vrouwenhoofden met hoofdtooi. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke messing neo renaissance historisme wandkandelaar. Circa 1880. Afmeting: 37 x 37 x 26 cm. In goede staat.
Twee decoratieve borstbeelden. Goudkleurig. Decoratief van composiet. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude messing plafoniere met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x Ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Willem III theestoof met messing binnenbak. 35x28cm. In goede staat.
Twee delen Japans lakwerk. Dekseldozen. Eerste helft 20e eeuw. Geisha's in landschap decor. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen staande lampenvoet met vergulde messing ornamenten. Handbeschilderd. Roccailles. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote staande lampenvoet in Franse stijl, met brons en albast. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren decor + messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met kobaltblauw porselein en messing monturen. Plus opaline glazen lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen petroleumlamp met floraal decor, en compositie metalen ornamenten. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Duitse terracotta wandborden met messing omranding. Historisme. W.S. + S. 1x Schloss Neckar Heidelberg. 1x Wartburg. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse plated en gegraveerde kraantjeskan. Empire-stijl. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Zes antieke theestoofjes. Divers. Messing + vernikkeld. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Lot diverse Hollandse postkaarten. Divers. Hoofdzakelijk eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 9 cm. In goede staat.
Zeven oude/antieke waaiers. Divers. Circa 1900 en later. Onder andere Spaans. Twee uit de 18e - 19e eeuw uit Frankrijk, beschadigd. Afmeting: 24 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee hoge herenhoeden in originele doos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen sluitgewichten. 19e + 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 5,6 cm. In goede staat.