This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Twee antieke schenkkannen, 1890
Starting price 135 EUR

Twee zeldzame empire kandelaren, H 66 cm.
Starting price 4.500 EUR

Twee zeldzame grote Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen + hoorn des overvloed. Originele vergulding. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 47 cm.
Result: 1.250 EUR

Twee grote antieke Franse Carrara marmeren cassolettes met bronzen armaturen. Louis seize-stijl. Circa 1840. Mooie rijke uitvoering. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke theekist
Result: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist met drie compartimenten + deksels. Afmeting: 20 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Twee Oosterse vrouwenhoofden
Result: 35 EUR

Twee Oosterse teakhouten traditionele vrouwenhoofden met hoofdtooi. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke wandkandelaar, 1880
Result: 40 EUR

Antieke messing neo renaissance historisme wandkandelaar. Circa 1880. Afmeting: 37 x 37 x 26 cm. In goede staat.

Twee borstbeelden, H 25 cm.
Result: 25 EUR

Twee decoratieve borstbeelden. Goudkleurig. Decoratief van composiet. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Oude vergulde kroonluchter met kristal
Starting price 30 EUR

Plafoniere
Result: 70 EUR

Oude messing plafoniere met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x Ø 30 cm. In goede staat.

Theestoof
Result: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse Willem III theestoof met messing binnenbak. 35x28cm. In goede staat.

Eikenhouten kapstok met spiegel
Result: 80 EUR

2x Japans lakwerk
Result: 40 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Dekseldozen. Eerste helft 20e eeuw. Geisha's in landschap decor. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Staande lamp (messing/porselein)
Starting price 160 EUR

Antieke porseleinen staande lampenvoet met vergulde messing ornamenten. Handbeschilderd. Roccailles. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Staande lampenvoet, H 90 cm.
Result: 25 EUR

Grote staande lampenvoet in Franse stijl, met brons en albast. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

Antieke Satsuma petroleumlamp, H 67 cm.
Result: 50 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren decor + messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlamp, H 60 cm.
Starting price 40 EUR

Antieke petroleumlamp met kobaltblauw porselein en messing monturen. Plus opaline glazen lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Petroleumlamp, H 62 cm.
Result: 110 EUR

Handbeschilderde porseleinen petroleumlamp met floraal decor, en compositie metalen ornamenten. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Twee Duitse wandborden Ø 55 cm.
Starting price 110 EUR

Twee zeer grote Duitse terracotta wandborden met messing omranding. Historisme. W.S. + S. 1x Schloss Neckar Heidelberg. 1x Wartburg. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Engelse kraantjeskan
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Engelse plated en gegraveerde kraantjeskan. Empire-stijl. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Zes antieke theestoofjes
Result: 50 EUR

Zes antieke theestoofjes. Divers. Messing + vernikkeld. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Kavel post- / ansichtkaarten
Result: 30 EUR

Lot diverse Hollandse postkaarten. Divers. Hoofdzakelijk eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 9 cm. In goede staat.

7x Oude/antieke waaiers
Result: 60 EUR

Zeven oude/antieke waaiers. Divers. Circa 1900 en later. Onder andere Spaans. Twee uit de 18e - 19e eeuw uit Frankrijk, beschadigd. Afmeting: 24 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Twee hoge herenhoeden
Result: 30 EUR

Twee hoge herenhoeden in originele doos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 32 x 22 cm. In goede staat.

2x Bronzen sluitgewicht
Result: 130 EUR

Twee bronzen sluitgewichten. 19e + 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 5,6 cm. In goede staat.