Zeldzame grote serie van dertien stuks 18e eeuwse Delftse mangaankleurige apothekerspotten. Vijf randschades. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Italiaanse apothekerspotten met figuur in landschap decor. Albarello. Onderrand chips. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot Tamarind. Chips. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor + kang xi bodemmerk. Bodemrand schade, verder goed. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 104 stuks Hollandse mangaan wandtegels met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot, E. THER: ANDR: Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen figuren. Onder andere; Marcolini. 1x Man met blaasinstrument. 1x Vrouw met muziekstuk, schilder W. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence tabakspotten. 1x St. Omer, de drie klokken. 1x Pom. Pa. Doer (v. Duyn). 1x Bergamot (drie klokken?) Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse polychrome fayence apothekerspotten met houten sokkel. Floraal decor. Enkele chips rand. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Middelgrote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot. E. Hiera. Pigrae. G. Chip bovenrand. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 10-delig Sevres porseleinen theeservies op glazen presenteerblad met vergulding. Frankrijk. Model: Et decoration exclusieve a la main. Floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. EL. LENITIUUM. Randschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten. 1x Flor: Violarum. 1x E. Theraic: Vene. Eén pot haarscheuren + randschade. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig antiek Delftse fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 32 - 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. Ex Guaiaci. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. Ex Cascaril. Randglazuurschade. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee prachtige octagonale Delftse fayence dekselpotten met chinoiserie decor + Hollandse leeuw. Gemerkt APK. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 6-pas Rozenburg tegeltableau met een voorstelling van de Hollandse schilder Klinkenberg van Amsterdam. Circa 1890. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. DIASCORD: FRAC: Haarscheur + bovenrand ingekort + chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.