Antiek Engels schrijfsecretaire met glasopstelling. Twee-delig. Mahoniehout. Circa 1900. Afmeting: 208 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Vier-delige tuinset. Bestaande uit; Tafel, twee stoelen en bank. Materiaal: aluminium. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat. Afmeting bank: 93 x 75 x 55 cm.
19e Eeuwse Franse houtgestoken 2-zits bank met neo renaissance snijwerk. Afmeting: 140 x 120 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten klapbuffet met lade, twee deuren + origineel beslag. Afmeting: 87 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Gebombeerde commode in barok-stijl. Notenhout met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 90 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 185 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Twee-delige mahoniehout gestoken wapenkast voor zes geweren in Western-style. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 64 x 38 cm. In goede staat.
Zeldzame schaarstoel naar Romeins voorbeeld. Met klauwpoten en adelaarskoppen. Gemaakt van hout, leder en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 67 cm. In goede staat.
Twee hardhouten gestoken Chinese hockers met marmeren blad. Bloesemranken. 20e Eeuw. Afmeting: H 91 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 85 x 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse kamferkist met messing beslag, hengsel, leer, polychromie. Koloniaal. Afmeting: 50 x 106 x 55 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Jacht Kredenz met wild voorstelling, ca 1890. 140x150x75cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Willem III. Circa 1880. Afmeting: 187 x 97 x 45 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist met annotatie 1759. Met kerfsnede, slot + sleutel en stollen. Afmeting: 100 x 166 x 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse zachthouten Hollandse half-ronde kast. Vier-deurs, met originele patina. Afmeting: 157 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Franse notenhouten één-deurs vitrinekast met bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 158 x 80 x 31 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten orgelgebogen side-board. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 130 x 44 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Franse houtgestoken stoelen met ranken snijwerk. Henry Deux. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Geen slot, geen sleutel. Afmeting: 70 x 125 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse bijzettafel. Gemaakt van diverse houtsoorten, met band-intarsia en figuren in landschap decor. Afmeting: 87 x 51 x 36 cm. In goede staat.