Zeer grote Italiaanse Murano glazen schaal in schelpvorm met parelmoer glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 48,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. 1x Dekseldoos, Fachschule Stein Schönau. 1x Vaasje/inktpot met goud decor. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.
Dikwandige Leerdam glazen parfum-stopfles. Serica, door Siem van der Marel in 2000. Oplage van vijftig exemplaren. Afmeting: H 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vier delen oud mondgeblazen glaswerk. Bestaande uit: drie Roemer wijnglazen met noppen + één karaf met noppen. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In goede staat.
Drie oude (Cameo) glazen vazen. 20e Eeuw. 1x Gallé Tip met landschap decor. 1x Gallé Tip met floraal decor. 1x Flacon met messing montuur. Afmeting: H 13 - 17,5 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur door Rafal Rysz. Polen. Gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Twee Murano-glazen paperweights. 20e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Figuur met ogen, mond en neus. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Iriserende glazen fruitschaal in zilver/goud kleur met schubben effect. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 33 cm. In goede staat.
Zeer grote Boheemse blauw kristallen vaas. Facet geslepen, met floraal decor. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Hollandse Copier Leerdam glazen vaas. Art deco. Circa 1930. Tin lazuur (craquelé). Afmeting: 9,3 x 8,5 cm. In goede staat.
Antieke mondgeblazen art deco glazen vaas. Kleur: paars/groen. Circa 1920. Boven binnenrand enkele chips. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote glazen vazen. 20e Eeuw. 1x Dunwandige paarse vaas in de stijl van Leerdam. 1x Dikwandige jugendstil stijl vaas met floraal decor. Afmeting: H 31 - 40 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude + antieke glazen karaffen met stoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek glaswerk. 20e Eeuw. 1x Vaas Royales de Gnaupagne. 1x Maria, Daum Nancy (gesatineerd). 1x Onduidelijk gesigneerde vaas. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.