Twee antieke bronzen historisme fotolijsten in rococo-stijl. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Osvaldo Borsani 'Sputnik' kapstok. Jaren 70 stijl. Metaal + kunststof. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse kraantjeskannen van tin. 1x Onbeschilderd, circa 1800. 1x Beschilderd, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 41 cm. In goede staat.
Vier vergulde Italiaanse houten wandlampen met spiegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit; doofpot, koetsstoof en appelketel. Afmeting: 25 - 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse roodkoperen strijkijzers nr. 5 + nr. 4 (Amsterdammer). Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Vier diverse tuinbeelden. 1x Uil. 1x Hond. 1x Vrouw met hoofddoek. 1x Zittend gezin. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 40 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tuinbeelden. 1x Boeddha hoofd, afmeting: 53 cm. 1x Figuurlijk beeld, afmeting: 62 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Lot met diverse oude/antieke kleden. Onder andere; zijde. Tien stuks. Afmeting: 50 - 120 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp met koperen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Lot divers koperwerk. Onder andere; ketels, pannen. In goede staat.
Twee betonnen boeddha beelden. 1x Liggende boeddha, afmeting: 72 x 26 cm. 1x Geknielde boeddha, afmeting: 90 x 50 cm. Circa 20e eeuw. In goede staat.
Twee oude/antieke weegschalen. 1x Huishoudweegschaal met gietijzer + emaille, circa 1900. 1x Postweegschaal, 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Diecast. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oud Oosters houtsnijwerk met polychromie. Vijf figuren op bank met deels vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 9 cm. In goede staat.