Duitse eikenhouten Danziger staande klok met getorste zuilen en snijwerk. Circa 1920. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 230 x 70 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met elf + serpent. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Frans cloisonné klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags enchappement uurwerk. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule op marmeren basement. Art deco. Circa 1920. Met dame in hangmat + aap. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Afmeting: 34 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken staande klok met draken decor. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 223 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staande klok met maanstand, datum en kwartierslag. 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 240 cm.
Grote Weense notenhouten 2-gewichten regulateur met keramieken wijzerplaat + seconden. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1860. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Antiek Hollands polychrome platelen klokkenstel. Circa 1900. Jugendstil. Decor mat Holland. Schilder H.H. Duits stil-uurwerk Pfeilkreuz gemerkt. Afmeting: 24,5 - 29 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse pendule met porseleinen plaquettes en messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse albast empire pendule onder glazen stolp. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Warmink tafelklok met bronzen monturen. Met maanstand en Westminster kwartierslag op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke Weense Louis Philippe tulp regulateur. Weekloper, geen slagwerk. Eén gewicht, één wijzer niet origineel, craquelé wijzerplaat, verder in goede staat. Afmeting: 105 cm.
Duitse wortelnoten art deco Kienzle staande klok. Met twee gewichten en geslepen glas. Halfuur-slag. Circa 1920. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule van compositie materiaal en marmer. Ridder met lans. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse wand Cartelklok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch reiswekker. Circa 1900. Functioneel met slagwerk op bel. Ongereinigd. Afmeting: 11,5 x 9 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met lyra slinger. Circa 1860. Afmeting: 50 x 30 x 18 cm. In goede staat.