This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Zeldzaam Meissen servies
Result: 1.900 EUR

Chinese ghendi
Result: 1.900 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi, schenkkan met tuindecor. In goede staat. 24 cm.

Chinese knobbelvaas, H 34,7 cm.
Result: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 34,7 cm. In goede staat.

Antieke staande moederklok, H 227 cm.
Result: 1.800 EUR

Kapitale boekenkast, 1880
Result: 1.800 EUR

Lot Chinees porselein (5x)
Result: 1.800 EUR

Vijf 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kop haarlijn. Eén kop chip. Drie kopjes goed. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 12-delige kang xi set kop + schotels
Result: 1.800 EUR

Zeldzame Chinese spelen dekseldoos
Result: 1.800 EUR

2x Italiaanse apothekerspot, H 25,3 cm.
Result: 1.700 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Italiaanse apothekerspotten met figuur in landschap decor. Albarello. Onderrand chips. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.

Lot Chinese kopjes (6x)
Result: 1.700 EUR

Bronzen eend van Evert den Hartog
Result: 1.600 EUR

Meissen presenteertablet
Result: 1.600 EUR

Lot Chinees porseleinen kop+schotels
Result: 1.600 EUR

Chinees blanc de chine drakenbord Ø 22,5 cm.
Result: 1.600 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine drakenbord met zes tekens bodemmerk. Voorzien van Christie's sticker. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Omega zakhorloge met ketting
Result: 1.500 EUR

Lucebert, Djins
Result: 1.500 EUR

Wortelnoten vitrinekast
Result: 1.500 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot
Result: 1.500 EUR

Zeldzame set Chinees porselein
Result: 1.500 EUR

Zes Chinese borden Ø 23 cm.
Result: 1.500 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/feniks decor. Enkele minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Result: 1.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met bloemen/vlinder decor. Chips onderrand. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenpot Ø 18,3 cm.
Result: 1.500 EUR

Twee Chinese schotels Ø 38 cm.
Result: 1.500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotels met tuin decor. Enkele minimale chip. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 42 cm.
Result: 1.500 EUR

Drie-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.