Moderne glazen sculptuur. Paard. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke Bernardine Bayerl München glazen vaas. Circa 1900. Met geëtst floraal decor. Twee-kleurig. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...
Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.
Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.
Napels porseleinen tafellamp met figurengroep en transparante porseleinen lampenkap met half-naakte vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 55 x Ø 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence dekselvazen. Chinoiserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor + bodemmerk. Chips. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Twee grote vroeg 19e eeuwse vergulde porseleinen empire vazen met vier figuren/landschap decor. Fijn gedecoreerd. Mooie kwaliteit. Goud op sommige plaatsen iets sleets, maar verder in goede staat. Afm...
Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee grote Arnhemse Ram vazen. Door R. Sterken. Floraal decor. Circa 1915. Eén vaas gerestaureerd, andere goed. Afmeting: 26,3 x Ø 17,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 3,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...
Antiek Hollands vijf-delig Delfts Fayence polychrome kaststel met landschap decor. Gemerkt H.B. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Chinees porseleinen tulpen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome liggende koeien. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke keramieken majolica vaas. Jugendstil. Gemerkt J.S. en genummerd. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Eén scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke chinoiserie keramieken Fischer Budapest vazen. Circa 1890. Eén vaas chip deksel + leeuw. Eén vaas dekselschade + bovenrand schade. Afmeting: H 44,5 cm. In redelijke staat.