This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760
Result: 1.200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands schrijfkabinet met origineel verguld beslag en bandintarsia. Wortelnoten. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauraties. onderkast met 6 lades waarvan de middelste van de...

Antieke Steinway vleugel uit 1906
Result: 11.000 EUR

Antieke Steinway & Sons vleugel uit 1906. Model O. Patent Grand New York + Hamburg. Eikenhout met ebbenhout intarsia. Miniatur Patent Grand Construction Oct. 1899. Serienummer 119561. Steinway & Sons ...

Louis Seize commode, 1800
Starting price 600 EUR

Zuid-Duitse essen met notenhouten fineer Louis Seize commode. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 102 x 118 x 58 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Starting price 800 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.

Frans schrijfbureau
Result: 500 EUR

19e Eeuws twee-delige Frans notenhouten schrijfbureau met beschildering van figuren in landschap. Vernis Martin stijl. Met messing lijstwerk. Afmeting: 155 x 82 x 51 cm. In goede staat.

Biedermeier commode, 1820
Result: 750 EUR

Zuid-Duitse wortelnoten biedermeier commode met volle zuilen. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 116 x 60 cm. In goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Starting price 1.800 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Marqueterie ingelegde commode
Starting price 1.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met florale marqueterie inleg en geschulpt blad. Sloten ooit vervangen. Verder in goede originele staat. Afmeting: 65 x 90 x 60 cm. In goede st...

18e Eeuws Hollands kabinet, 1780
Starting price 800 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met bronzen beslag en timpaankap. Circa 1780. Met halve zuilen en kapitellen. Lichte fineer schade. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In redelijke staat...

Dubbelgebogen mahonie bureau
Starting price 900 EUR

18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok schrijfbureau met bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 110 x 140 x 62 cm. In goede staat.

Wilhelmina wedstrijd biljart
Result: 650 EUR

Wilhelmina wedstrijd biljart. Geheel in goede conditie. Afmeting: 230 x 115 cm.

18e Eeuwse kussenkast
Starting price 2.000 EUR

18e Eeuwse palissander houten kussenkast met geeboniseerde tobbelijsten, halve zuilen, lades, kapitellen en dikke kussens met florale ranken. Uitneembaar. Afmeting: 215 x 190 x 75 cm. In goede staat.

Gelderse kussenkast
Starting price 500 EUR

Prachtige Hollandse Gelderse kussenkast. Renaissance. 17e Eeuw. Met origineel slot en sleutel. Mooie patina, robbelijsten en ebbenhout. Afmeting: 205 x 177 x 74 cm. In goede staat.

Antiek reissecretaire
Result: 550 EUR

Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.

Duitse miniatuur commode
Result: 425 EUR

19e Eeuwse Duitse wortelnoten Dresden barok miniatuur commode met verguld beslag en porseleinen plaquettes. Afmeting: 27 x 33 x 24 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 1880
Starting price 380 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine opzet kast met twee lades. Twee-delig. Barok-stijl. Circa 1880. Afmeting: 167 x 90 x 30 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere
Result: 300 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1830. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In zeer goede staat.

Spiegel met kroon
Result: 300 EUR

19e Eeuwse spiegel met kroon. Bladgoud verguld. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 121 x B 75 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Starting price 1.700 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Starting price 400 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire, 1760
Starting price 400 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.

Mahonie secretaire, 1820
Result: 275 EUR

Mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen. Eenvoudig binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 158 x 53 x 90 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Starting price 500 EUR

Gave 18e eeuwse Hollandse palissanderhouten kussenkast met robbelijsten, leeuwenkoppen en lades. Uitneembaar. Afmeting: 200 x 180 x 71 cm. In goede staat.

Tafel, Medea Italië
Result: 200 EUR

Grote moderne Jugendstil-stijl tafel met facet geslepen glazen tafelblad. Notenhout. Medea Italië. Gesigneerd. Verlengbaar. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 110 x 190 cm. / 76 x 110 x 235 cm. In goede staat.