This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke Copier cactuspot, 1930
Result: 500 EUR

Antieke Copier Leerdam cactuspot. Circa 1930. Oranje-rood. Afmeting: 12 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Carder Steuben vaas
Result: 700 EUR

Jade-kleurige Carder Steuben ontwerp glazen vaas. Shape 5000. Decor Galleon. Jade over albast geëtst. Frederick Cabeb Carter, 1863 - 1963, USA. 20e Eeuw. Carder Steuben Club. Afmeting: 24,5 x Ø 18 cm....

Moderne glazen schaal
Result: 60 EUR

Grote moderne glazen tafelschaal met goud/zilver verwerkt. Tweede helft 20e eeuw. Glas fusing. Afmeting: 12 x 49 x 46 cm. In goede staat.

Zeldzame Copier Leerdam vaas
Result: 200 EUR

Zeldzame Copier Leerdam gesatineerde glazen bolvaas. Ontwerp A.D. Copier. Art Deco. 1928 - 1930. Bovenrand chips, verder goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Murano schalen
Result: 90 EUR

Vijf oude Italiaanse Murano schalen, deels iriserend met zilver + goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.

Lalique glazen presse papier
Starting price 150 EUR

Lalique France kristalglazen presse papier met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Boheems glazen vaas
Starting price 150 EUR

Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.

Vijf Murano schalen
Result: 90 EUR

Vijf oude Italiaanse Murano glazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; met zilver + goud iriserend effect. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

Twee hyacintvazen
Result: 45 EUR

Twee Hollandse Anna Groen-kleurige hyacintvazen. Mogelijk Leerdam. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 15 - 15,5 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, Vrouwenhoofd
Result: 60 EUR

Moderne glazen sculptuur. Vrouwenhoofd. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee delen Zweeds glaswerk
Starting price 100 EUR

Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.

Twee delen antiek kristalglas
Result: 50 EUR

Twee delen antiek kristalglas. Eén kaasstolp van waaierkristal. En één gemberpot. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 - 20 cm. In goede staat.

Zeven Jugendstil glazen
Starting price 650 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Grote glazen vaas, H 44,5 cm.
Starting price 120 EUR

Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Starting price 70 EUR

Iriserende glazen vaas met zilver overlay. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 14 cm. Diverse beschadigingen

Antiek Vrijmetselaars glas, 1900
Starting price 60 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaarsglas met symbolen. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Boheems glaswerk
Starting price 60 EUR

Zes-delige antiek Boheems kristallen set. Bestaande uit: Drie schalen, stopkaraf en twee dekselpotten. Enkele chips. Afmeting: 7 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie glazen kandelaren
Result: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.

Twee delen oud/antiek glas
Result: 120 EUR

Twee delen oud/antiek glas. Eén maal bokaal met gravering en drie oren. Eén maal Jugendstil-stijl vaas met floraal decor. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.

Set glazen pompoenen
Result: 50 EUR

Twee moderne glazen pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.

Opaline bokaal
Result: 275 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil glas (3x)
Result: 80 EUR

Drie delen antiek Jugendstil glaswerk. (1) Knijpvaas, mogelijk Palme König. (2) Vaas met plated houder, Leviathan plate. (3) Dekseldoos met lapis lazuli emaille deksel + gravering. Afmeting: 10 - 24 c...

Antieke kristalglazen beker, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke kristalglazen beker. Geëtst + goudrand. Salzbrunn. Circa 1900. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.

Antieke Moser Harrach vaas
Starting price 80 EUR

Antieke mondgeblazen Moser Harrach glazen vaas met salamander decor. Chips bovenrand. Bohemen. 30-er Jaren. Afmeting: H 18,3 cm. In redelijk/goede staat.