This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Antiek vuursteenpistool
Result: 600 EUR

Zeer groot antiek vuursteen pistool. Gemerkt B.S. 9 en I.P.K. Circa 1800. Mogelijk van Engelse marine. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antieke pistool
Result: 150 EUR

Antiek pistool met octagonale loop, gravering + messing kogelhouder in kolf. Spanner kapot. Afmeting: L 19 cm. In redelijk/goede staat.

Revolver
Result: 110 EUR

19e Eeuws zes-schots revolver. Spanveer defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 21 cm.

Oude brandweerhelm
Starting price 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers Essay. Afmeting: 14 x 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Oosterse geweren
Result: 180 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Oosterse geweren
Starting price 160 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 140 - 155 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke geweren
Starting price 160 EUR

Twee antieke geweren met defecten. Eén haan mist + breuken in hout. Afmeting: L 110 - 117 cm. In matige staat.

Antieke Turkse karabijn
Result: 120 EUR

Antieke Turkse karabijn. Ankara, nr. 26471. W.O. I. Onschadelijk. Afmeting: L 125 cm. In redelijk/goede staat.

Vuursteen geweer
Result: 160 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.

Antieke karabijn WO I
Result: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.

Antieke dolk + schede
Result: 60 EUR

Antieke bajonet-vormige dolk met messing en houten greep + lederen schede. Ongemerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Groot gietijzeren kanon
Starting price 350 EUR

Groot gietijzeren kanon. Naar oud voorbeeld scheepskanon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 78 x 42 cm. In goede staat.

Decoratief kanon
Starting price 200 EUR

Decoratief metalen/bronzen kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 61 x 37 x 22 cm. In goede staat.

Antiek vuursteen pistool
Starting price 150 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen pistool met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 59 cm. In redelijk/goede staat.

Gietijzeren miniatuur kanon
Result: 110 EUR

Oud gietijzeren miniatuur boord-kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Oosterse kromdolk
Result: 130 EUR

Oosterse kromdolk met minerale stenen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Perzische kruithoorn
Result: 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Twee antieke pistolen
Result: 225 EUR

Twee antieke pistolen met gravering. Eén gemerkt ELG, één trekker mist. Afmeting: L 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke pistolen
Result: 200 EUR

Koppel antieke pistolen met octagonale loop en mahonie kolf. Afmeting: L 17,3 cm. In goede staat.

Colt revolver
Result: 900 EUR

19e Eeuwse Colt. Nr. 199654, .35 caliber. American Muzzle Loading, Revolver patent New York. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool
Starting price 400 EUR

Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws Duits Wender geweer
Result: 900 EUR

Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Starting price 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Starting price 110 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.