19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken Madonna in barok-stijl. Met polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Copier Leerdam cactuspot. Circa 1930. Oranje-rood. Afmeting: 12 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Jade-kleurige Carder Steuben ontwerp glazen vaas. Shape 5000. Decor Galleon. Jade over albast geëtst. Frederick Cabeb Carter, 1863 - 1963, USA. 20e Eeuw. Carder Steuben Club. Afmeting: 24,5 x Ø 18 cm....
Grote moderne glazen tafelschaal met goud/zilver verwerkt. Tweede helft 20e eeuw. Glas fusing. Afmeting: 12 x 49 x 46 cm. In goede staat.
Zeldzame Copier Leerdam gesatineerde glazen bolvaas. Ontwerp A.D. Copier. Art Deco. 1928 - 1930. Bovenrand chips, verder goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Italiaanse Murano schalen, deels iriserend met zilver + goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Lalique France kristalglazen presse papier met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vijf oude Italiaanse Murano glazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; met zilver + goud iriserend effect. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Anna Groen-kleurige hyacintvazen. Mogelijk Leerdam. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 15 - 15,5 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Vrouwenhoofd. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Twee delen antiek kristalglas. Eén kaasstolp van waaierkristal. En één gemberpot. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 - 20 cm. In goede staat.
Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...
Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Iriserende glazen vaas met zilver overlay. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 14 cm. Diverse beschadigingen
Antiek kristalglazen vrijmetselaarsglas met symbolen. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Zes-delige antiek Boheems kristallen set. Bestaande uit: Drie schalen, stopkaraf en twee dekselpotten. Enkele chips. Afmeting: 7 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek glas. Eén maal bokaal met gravering en drie oren. Eén maal Jugendstil-stijl vaas met floraal decor. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.