This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-  

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
15 Results
Lot: 2277

2x Sabel + wandelstok

Result: 40 EUR

Decoratieve sabel en degen + vernikkelde wandelstok met olifantenkop. 20e Eeuw. Afmeting: L 91 - 105 cm. In goede staat.


Lot: 2700

Antiek pistool

Starting price 300 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met acht-kantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.


Lot: 2701

2x Dames pistolen

Result: 200 EUR

Twee kleine antieke damespistolen voor enkele kogel. Afmeting: L 11 - 16 cm. In goede staat.


Lot: 2702

Oude/antieke Koummya kromdolk

Result: 80 EUR

Oude/antieke Marokkaanse Koummya kromdolk met messing bewerkte schede en zilveren applicatie. Circa 1900. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.


Lot: 2703

Duitse flakkijker WO II

Result: 1.100 EUR

Duitse WO II flakgeschut-kijker. P.F. 10 x 80 CXN. Nr. 74201 55716. In originele vurenhouten opbergkist. Afmeting: 35 x 21 x 17 cm. In zeer goede staat.


Lot: 2704

3x Antieke pistolen

Result: 250 EUR

Drie antieke pistolen. Bij twee mechanisme onschadelijk. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2705

Oud Japans 'Samoerai' zwaard

Starting price 170 EUR

Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.


Lot: 2706

3x Cavalerie trompetten

Result: 150 EUR

Drie oude/antieke messing cavalerie trompetten. Bestaande uit: 1x Royal Welsh 23 Fusilers. 1x Onduidelijk. 1x Australia University. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.


Lot: 2707

Antiek zwaard

Result: 200 EUR

Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Gestempeld met goud en tekst proved. 19e Eeuw. Originele patina. Oxydatie. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.


Lot: 2708

Antiek zwaard

Result: 200 EUR

Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Met datering 1882. Gegraveerd met wereldplaatsen + kroon monogram en assay gemerkt. Oxydatie. Originele patina. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.


Lot: 2709

Antieke Hembrug sabel

Result: 110 EUR

Antiek Hembrug sabel. WO I ? Klewang, Nederlands Indië. Afmeting: L 74 cm. In goede staat.


Lot: 2710

Pen vuur revolver

Starting price 190 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.


Lot: 2711

2x Militaire oefensabels

Starting price 70 EUR

Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.


Lot: 2712

Antiek Indonesisch kapmes, 1930

Starting price 50 EUR

Groot antiek Indonesisch kapmes met hoornen heft en houten schede. Circa 1930. Afmeting: L 75 cm. In goede staat.


Lot: 2713

Zeldzaam antiek damespistool

Starting price 190 EUR

Zeldzaam antiek lang damespistool. 19e Eeuw. Genummerd. Afmeting: L 32 cm. / ø 6 mm. In goede staat.