This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

2x Sabel + wandelstok
Result: 40 EUR

Decoratieve sabel en degen + vernikkelde wandelstok met olifantenkop. 20e Eeuw. Afmeting: L 91 - 105 cm. In goede staat.

Antiek pistool
Starting price 300 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met acht-kantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.

2x Dames pistolen
Result: 200 EUR

Twee kleine antieke damespistolen voor enkele kogel. Afmeting: L 11 - 16 cm. In goede staat.

Oude/antieke Koummya kromdolk
Result: 80 EUR

Oude/antieke Marokkaanse Koummya kromdolk met messing bewerkte schede en zilveren applicatie. Circa 1900. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Duitse flakkijker WO II
Result: 1.100 EUR

Duitse WO II flakgeschut-kijker. P.F. 10 x 80 CXN. Nr. 74201 55716. In originele vurenhouten opbergkist. Afmeting: 35 x 21 x 17 cm. In zeer goede staat.

3x Antieke pistolen
Result: 250 EUR

Drie antieke pistolen. Bij twee mechanisme onschadelijk. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Japans 'Samoerai' zwaard
Starting price 170 EUR

Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

3x Cavalerie trompetten
Result: 150 EUR

Drie oude/antieke messing cavalerie trompetten. Bestaande uit: 1x Royal Welsh 23 Fusilers. 1x Onduidelijk. 1x Australia University. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Antiek zwaard
Result: 200 EUR

Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Gestempeld met goud en tekst proved. 19e Eeuw. Originele patina. Oxydatie. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Antiek zwaard
Result: 200 EUR

Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Met datering 1882. Gegraveerd met wereldplaatsen + kroon monogram en assay gemerkt. Oxydatie. Originele patina. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

Antieke Hembrug sabel
Result: 110 EUR

Antiek Hembrug sabel. WO I ? Klewang, Nederlands Indië. Afmeting: L 74 cm. In goede staat.

Pen vuur revolver
Starting price 190 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.

2x Militaire oefensabels
Starting price 70 EUR

Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.

Antiek Indonesisch kapmes, 1930
Starting price 50 EUR

Groot antiek Indonesisch kapmes met hoornen heft en houten schede. Circa 1930. Afmeting: L 75 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek damespistool
Starting price 190 EUR

Zeldzaam antiek lang damespistool. 19e Eeuw. Genummerd. Afmeting: L 32 cm. / ø 6 mm. In goede staat.