This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-  

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
105 Results
Lot: 5000

Frans bronzen figuur, E. Villanis, Geketende vrouw

Result: 500 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door Emanuel Villanis 1858 - 1914. Prise de Corsaire. Afmeting: 55 cm. Breuklijn in onderbeen en verder in redelijk tot goede staat.


Lot: 5001

Erotisch bronzen figuur

Starting price 375 EUR

Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.


Lot: 5002

Erotische bronzen dame

Result: 375 EUR

Antiek erotisch bronzen figuur met ivoor. Beate Uhse collectie. Circa 1920. Dame met kousen en de wind waait haar rokje omhoog. Op etiket onderop staat Inventar Beate Uhse Erotik Museum. Afmeting: 17,...


Lot: 5003

Beeld, R. Clark

Starting price 2.000 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...


Lot: 5004

Bronzen figuur, Clodion

Result: 850 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Clodion. 1738 - 1814. Griekse vrouw met druiven. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Lot: 5005

Bronzen borstbeeld met hand op schouder

Starting price 1.600 EUR

Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.


Lot: 5006

L. Spilliaert, Buste

Starting price 950 EUR

Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Lot: 5007

Groot bronzen beeld

Result: 1.100 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Circa 1915. Naakt kussend paar. Ongesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 57 x 30 x 38 cm. In goede staat.


Lot: 5008

Bronzen beeld, Naakte dame op paard

Result: 275 EUR

Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.


Lot: 5009

Bronzen figuur 'Godin van de jacht'

Starting price 500 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Lot: 5010

Sculptuur van Ruurd Hallema

Result: 1.200 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Door Ruurd Hallema, Munstergeleen 1954, Borne. Afmeting: 133 x 50 x 25 cm. In goede staat.


Lot: 5011

Bronzen beeld, Griekse vrouw met lyra

Result: 425 EUR

19e Eeuws bronzen figuur op rood marmeren basement. Griekse vrouw met lyra. Afmeting: 41 x 44 x 17 cm. In goede staat.


Lot: 5012

3x Heilig figuren

Result: 275 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse houtgestoken Heilig figuren met originele polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.


Lot: 5013

Antiek bronzen figuur

Starting price 350 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.


Lot: 5014

Antieke bronzen buste

Result: 325 EUR

Antieke bronzen buste door Van Daele. L.N. Paris gietstempel. Buste faun. 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Lot: 5015

Bronzen figuur, Antilope

Starting price 480 EUR

Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.


Lot: 5016

Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt

Result: 250 EUR

Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Lot: 5017

Heilig figuur

Result: 350 EUR

Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Lot: 5018

Albast figuur, Naakte vrouw

Result: 450 EUR

Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Lot: 5019

Bronzen sierschotel Nuss

Result: 300 EUR

Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.


Lot: 5020

Barok terracotta figuur

Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Barok terracotta figuur van een heilige. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 92 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 5021

Houtgesneden Maria

Starting price 250 EUR

Groot Russisch orthodox houtgesneden gepolychromeerde Maria. 19e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.


Lot: 5022

Houtgestoken Maria

Starting price 250 EUR

Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.


Lot: 5023

Bronzen buste, 1910

Starting price 130 EUR

Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.