This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-  

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
393 Results
Lot: 1000

A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger

Result: 2.500 EUR

Anthonie Pieter Schotel. 1890 - 1958. Volendamse platbodem bij aanlegsteiger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.


Lot: 1001

J.F. Scherrewitz, Landschap met zandpad, boer en paardenkar

Starting price 1.250 EUR

Johan Frederik Scherrewitz, 1868 - 1951. Landschap met zandpad, boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 90 cm. In goede staat.


Lot: 1002

P.P. Schiedges I, Scheepvaart op het IJ in Amsterdam

Starting price 2.000 EUR

P.P. Schiedges I. 1812 - 1876. Scheepvaart op het IJ in Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.


Lot: 1003

H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam

Result: 950 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1960. Gracht Rotterdam met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Lot: 1004

H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren

Result: 1.100 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gracht Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Lot: 1005

C. Artz, Landschap met windmolen

Result: 350 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Landschap met windmolen, boerin met wasgoed en eenden. Bedoekt + restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 70 cm. In redelijke staat.


Lot: 1006

Thomas van Leent, Figuren bij kaarslicht

Starting price 1.200 EUR

Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.


Lot: 1007

J. Freudenberg, Hollands wintergezicht met ijspret

Starting price 2.000 EUR

J. Freudenberg. 1818 - 1873. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.


Lot: 1008

A. Verhoesen, Stal met drie militaire paarden

Starting price 2.000 EUR

Albertus Verhoesen. 1906 - 1881. Stal met drie militaire paarden, kippen en soldaat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.


Lot: 1009

Heesakeers, Stilleven

Starting price 650 EUR

Thomas Heesakkers. 1945 - . Leerling Cornelis Le Mair. Stilleven met bloemen, fruit et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.


Lot: 1010

Johannes Weiland, Boeren interieur

Starting price 4.000 EUR

Johannes Weiland. 1856 - 1909. Boeren interieur met voorlezend meisje, oude vrouw, en jonge vrouw met beker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 84 cm. In goede staat.


Lot: 1011

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Starting price 1.800 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis. Restauraties. Afmeting: H 81 x B 103 cm. In redelijke staat.


Lot: 1012

J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret

Result: 2.500 EUR

Groot werk van Johannes Franciscus Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Hollands wintergezicht met ijspret. Originele vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.


Lot: 1013

Lucie van Dam-van Isselt, Nature Morte

Starting price 750 EUR

Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.


Lot: 1014

A.M. Gorter, Bosven

Result: 500 EUR

Arnold Marc Gorter. Bosven met knotwilgen en eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Lot: 1015

Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap

Result: 1.800 EUR

Karel Frans Philippeau. 1825 - 1897. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 40 cm. In goede staat.


Lot: 1016

H. Schouten, Paarden bij drenkplaats

Starting price 600 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgisch School. Paarden bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Lot: 1017

Jean Baptiste Madou, Heer met wandelstok, kruik met glas

Starting price 1.000 EUR

Jean Baptiste Madou. 1796 - 1877. Heer met wandelstok, kruik met glas. Verso lakstempel etc. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.


Lot: 1018

H. Schouten, Landschap met koeien

Starting price 600 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Laat werk van deze schilder. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.


Lot: 1019

W.G.F. Jansen, Havengezicht Harlingen

Result: 900 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Havengezicht Harlingen. Bitumen craquele vorming. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.


Lot: 1020

H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens

Result: 500 EUR

Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.


Lot: 1021

van Noort, Strandgezicht

Result: 350 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.


Lot: 1022

W. Howard, Hollands havengezicht

Result: 850 EUR

W. Howard (William). 1879 - 1945. Hollands havengezicht met veel figuren. Circa 1880. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 127 cm. In goede staat.


Lot: 1023

Dick Ket, Stilleven met gemberpot en wijnflessen

Result: 750 EUR

Dick Ket. 1902 - 1940. Stilleven met gemberpot en wijnflessen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.