This website uses cookies

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Houten Boedha beeld Chinees 5000
Houten Boedha beeld Chinees
Starting price 1.500 EUR
Sold
Corpus, 17e-18e eeuw 5001
Corpus, 17e-18e eeuw

Result:

350 EUR

Sold
Groot beeld, Maurice le Blanc 5002
Groot beeld, Maurice le Blanc

Result:

1.500 EUR

2 Bronzen beeldjes, Bergman 5003
2 Bronzen beeldjes, Bergman
Starting price 550 EUR
Sold
Bronzen beeld, Moor 5004
Bronzen beeld, Moor

Result:

450 EUR

2 Bronzen beelden, paarden 5005
2 Bronzen beelden, paarden
Starting price 450 EUR
Groot marmeren buste dame 5006
Groot marmeren buste dame
Starting price 1.750 EUR
2 Vuurvergulde bronzen kandelaars 5007
2 Vuurvergulde bronzen kandelaars
Starting price 1.250 EUR
Sold
Houten Madonna 5008
Houten Madonna

Result:

700 EUR

Bronzen beeld Ferrat 5009
Bronzen beeld Ferrat
Starting price 500 EUR
Bronzen beeld, man 5010
Bronzen beeld, man
Starting price 950 EUR
2 Bronzen fazanten 5011
2 Bronzen fazanten
Starting price 250 EUR
Terracotta beeld met kind 5012
Terracotta beeld met kind
Starting price 400 EUR
Terracotta beeld 5013
Terracotta beeld
Starting price 250 EUR
Bronzen beeld man met mandoline 5014
Bronzen beeld man met mandoline
Starting price 650 EUR
2x Houten beeld narren 5015
2x Houten beeld narren
Starting price 750 EUR
Sold
Houten Barock buste 5016
Houten Barock buste

Result:

500 EUR

Bronzen beeld, zittende vrouw 5017
Bronzen beeld, zittende vrouw
Starting price 400 EUR
Samac beeld muzikant 5018
Samac beeld muzikant
Starting price 750 EUR
Sold
Houten Madonna, 18e eeuw 5019
Houten Madonna, 18e eeuw

Result:

350 EUR

Sold
Bronzen beeld, man op rots 5020
Bronzen beeld, man op rots

Result:

125 EUR

Houten religieus beeld 5021
Houten religieus beeld
Starting price 500 EUR
Groot bronzen beeld 5022
Groot bronzen beeld
Starting price 1.600 EUR
Beeldje, ploegende boer 5023
Beeldje, ploegende boer
Starting price 125 EUR