This website uses cookies

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Franse Empire pendule 3500
Franse Empire pendule
Starting price 1.250 EUR
Vuurvergulde pendule 3501
Vuurvergulde pendule
Starting price 2.750 EUR
Sold
Pendule met hond 3502
Pendule met hond

Result:

1.250 EUR

Sold
Engelse staande klok 3503
Engelse staande klok

Result:

2.250 EUR

Sold
Amsterdams staand horloge 3504
Amsterdams staand horloge

Result:

2.800 EUR

Schwarzwalder klokkenstel 3505
Schwarzwalder klokkenstel
Starting price 2.750 EUR
Sold
Pendule Frankrijk 1860-1870 3506
Pendule Frankrijk 1860-1870

Result:

500 EUR

Sold
Tafelklok met bellen 3507
Tafelklok met bellen

Result:

1.800 EUR

Klok met barometer op ijzeren stoel 3508
Klok met barometer op ijzeren stoel
Starting price 1.600 EUR
Klokkenstel met plaquettes 3509
Klokkenstel met plaquettes
Starting price 350 EUR
Boulle klok, 19e eeuw 3510
Boulle klok, 19e eeuw
Starting price 2.750 EUR
Franse pendule, man met paard 3511
Franse pendule, man met paard
Starting price 125 EUR
Sold
Franse pendule, vrouw met kind 3512
Franse pendule, vrouw met kind

Result:

150 EUR

Sold
Vergulde pendule 3513
Vergulde pendule

Result:

260 EUR

Sold
Klokkenstel 3514
Klokkenstel

Result:

180 EUR

Pendulestel met 2 figuren 3515
Pendulestel met 2 figuren
Starting price 150 EUR
Vuurvergulde pendule 3516
Vuurvergulde pendule
Starting price 750 EUR
Atmos klok, 3517
Atmos klok,
Starting price 800 EUR
Sold
Twentse stoelklok 3518
Twentse stoelklok

Result:

700 EUR

Klok met bronzen beeld 3519
Klok met bronzen beeld
Starting price 650 EUR
Franse pendule, verguld basement 3520
Franse pendule, verguld basement
Starting price 190 EUR
Sold
Groot uurwerk 2x 3521
Groot uurwerk 2x

Result:

1.000 EUR

Sold
Wortelnoten tafelklok 3522
Wortelnoten tafelklok

Result:

250 EUR

Vuurvergulde Franse pendule, 19e eeuw 3523
Vuurvergulde Franse pendule, 19e eeuw
Starting price 1.000 EUR