This website uses cookies

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Empire trumeau met spiegel 4000
Empire trumeau met spiegel
Starting price 1.000 EUR
Sold
Eikenhouten kast 4001
Eikenhouten kast

Result:

475 EUR

Sold
Eiken schrijfbureau, Juliana 4002
Eiken schrijfbureau, Juliana

Result:

400 EUR

Sold
Chesterfield bankstel 4003
Chesterfield bankstel

Result:

1.000 EUR

Sold
Spaanse tafel 4004
Spaanse tafel

Result:

330 EUR

Mahonie Empire hekjeskabinet 4005
Mahonie Empire hekjeskabinet
Starting price 2.250 EUR
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën 4006
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën
Starting price 1.500 EUR
Sold
Engels eiken damesbureau 4007
Engels eiken damesbureau

Result:

350 EUR

Sold
Notenhouten ladencommode 4008
Notenhouten ladencommode

Result:

850 EUR

Sold
Engelse secretaire met opzet 4009
Engelse secretaire met opzet

Result:

425 EUR

Sold
Drakentafel 4010
Drakentafel

Result:

600 EUR

Boulle stijl etageretafeltje 4011
Boulle stijl etageretafeltje
Starting price 400 EUR
Bretonse buffetkast 4012
Bretonse buffetkast
Starting price 950 EUR
Kast met intarsia 4013
Kast met intarsia
Starting price 300 EUR
Sold
Louis Seize bankstel 4014
Louis Seize bankstel

Result:

150 EUR

Sold
Renaissance kastje, 19e eeuw 4015
Renaissance kastje, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Antieke vergulde spiegel 4016
Antieke vergulde spiegel

Result:

350 EUR

Sold
4 Chesterfield stoelen 4017
4 Chesterfield stoelen

Result:

330 EUR

Barok secretaire 4018
Barok secretaire
Starting price 2.500 EUR
Eiken Renaissance kast 4019
Eiken Renaissance kast
Starting price 1.400 EUR
Sold
Franse notenhouten jachtkast 4020
Franse notenhouten jachtkast

Result:

250 EUR

Sold
Grote zuil met figuren 4021
Grote zuil met figuren

Result:

550 EUR

Sold
Grunder barok vitrine 4022
Grunder barok vitrine

Result:

200 EUR

Sold
Iepenhouten Franse tafel 4023
Iepenhouten Franse tafel

Result:

350 EUR