This website uses cookies

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Barend Brouwer 1000
Barend Brouwer
Starting price 300 EUR
Sold
Klinkenberg, Zeeuws meisje 1001
Klinkenberg, Zeeuws meisje

Result:

1.150 EUR

Schilderij, Donaldson 1002
Schilderij, Donaldson
Starting price 3.750 EUR
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst 1003
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Starting price 750 EUR
Schilderij Jacob Jordaens 1004
Schilderij Jacob Jordaens
Starting price 6.000 EUR
Sold
Schilderij, Jan te Wierik 1005
Schilderij, Jan te Wierik

Result:

650 EUR

Schilderij, Karl Wagner 1006
Schilderij, Karl Wagner
Starting price 600 EUR
Johannes Bosboom met catalogus 1007
Johannes Bosboom met catalogus
Starting price 2.900 EUR
W. v/d Vliet 1008
W. v/d Vliet
Starting price 940 EUR
Schilderij vismarkt 1009
Schilderij vismarkt
Starting price 500 EUR
Sold
Schilderij H. Breedveld eendenfamillie 1010
Schilderij H. Breedveld eendenfamillie

Result:

575 EUR

Schilderij, priester 1011
Schilderij, priester
Starting price 900 EUR
Schilderij strandgezicht, Lehmann 1013
Schilderij strandgezicht, Lehmann
Starting price 800 EUR
Sold
Ovaal portret, orde v.d. NL leeuw van B.L. Hendriks 1872 1014
Ovaal portret, orde v.d. NL leeuw van B.L. Hendriks 1872

Result:

400 EUR

Sold
Jan te Wierik 1015
Jan te Wierik

Result:

650 EUR

Sold
Jan te Wierik 1016
Jan te Wierik

Result:

650 EUR

Schilderij van Diggelen 1017
Schilderij van Diggelen
Starting price 750 EUR
M. Salles 1018
M. Salles
Starting price 300 EUR
23 mappen met etsen 1019
23 mappen met etsen
Starting price 2.300 EUR
33 Mappen met etsen 1020
33 Mappen met etsen
Starting price 3.300 EUR
Sold
Klaas Bernink 1021
Klaas Bernink

Result:

1.340 EUR

E.J. Ligtelijn 1022
E.J. Ligtelijn
Starting price 700 EUR
Franse school Etienne Bouille 1023
Franse school Etienne Bouille
Starting price 300 EUR
Schilderij Charles Kvapil 1024
Schilderij Charles Kvapil
Starting price 1.000 EUR