Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Oosters beeld
Startpreis 30 EUR

Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

Discuswerper
Startpreis 40 EUR

Compositie metalen discuswerper. Bronskleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Bronzen leeuw
Startpreis 40 EUR

Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Apostel op console, H 48 cm.
Startpreis 40 EUR

Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Madonna beeld (brons)
Startpreis 50 EUR

Bronzen Madonna figuur van Rene Deamen. 1935. Art Deco. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Figurengroep, Jongen met geit
Startpreis 50 EUR

Figurengroep op marmeren basement. Compositie metaal. Jongen met geit. 20e Eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.

2x Beeld, Mozart + Beethoven
Startpreis 50 EUR

Twee figuren van terracotta. 20e Eeuw. Beethoven + Mozart. Afmeting: circa 30 cm. In goede staat.

Moderne bronzen sculptuur, H 15,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Moderne bronzen sculptuur. Naakte man. Ontwerp Pado Simoncini Joscanie, Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 20 cm.
Startpreis 60 EUR

Bronzen figuur. 1928 - 1978. Onduidelijk gesigneerd. Man met hoed en kreeft. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Ganesha figuur, H 36 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee grote Indonesische hardhouten gestoken Ganesha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Bronzen schotel (Just Andersen)
Startpreis 60 EUR

Bronzen art deco schotel van Just Andersen Denemarken. Met bodemmerk. Circa 1925. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Afrikaans hoofd, H 35 cm.
Startpreis 60 EUR

Afrikaans houtgestoken hoofd met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, H 24 cm.
Startpreis 60 EUR

Bronzen boeddhistisch figuur. Godin Tara. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel
Startpreis 60 EUR

Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startpreis 80 EUR

Bronzen figuur naar Dimitri Chiparus, geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, 1930
Startpreis 80 EUR

Groot Art Deco figuur op marmeren basement. Hertenbok met hinde. Circa 1930. Afmeting: 22 x 55 x 14 cm. In goede staat.

Beeld van putti met bloem
Startpreis 80 EUR

Terracotta beeld van figuur met bloem. Deels geglazuurd. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Gestoken figuur, Liggende koe
Startpreis 80 EUR

Antiek houtgestoken figuur. Liggende koe. 19e Eeuw. Reclame object van slagerij geweest. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Jacque Germans, Erotisch figuur
Startpreis 80 EUR

Erotisch bronzen figuur door Jacque Germans. Groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met pet
Startpreis 80 EUR

Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw (Egypte)
Startpreis 80 EUR

Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Danseres
Startpreis 90 EUR

Bronzen danseres op zwart marmeren basement. Naar August Moreau. 21 Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.