Evert den Hartog Liesveld 1949. Bronzen eend op zwart marmeren basement. Nummer 3 van 4. Gesigneerd op staart. Groene patina. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oude kristalglazen memento mori schedel. Transparant kwarts kristal. Matte oppervlakte. Afmeting: 11x15 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws antiek bronzen figuur door F. Barbediënne. 1810 - 1892. Denkende Romein. Mooie patina. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figurengroep op zwart marmeren basement door Hans Guradze, 1861 - 1922. Boer met paardenspan. Afmeting: 23 x 49 x 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Weense bronzen erotische koffer met draaimechaniek door Nam Greb. 1861 - 1936. Liggende naakte vrouw. Verguld. Circa 1900. Afmeting: 12 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figurengroep. Pierre Jules Mene, 1810 - 1879. Twee vossen geplaatst op marmeren basement. Afmeting: 9 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Weense koud beschilderde bronzen Vlaamse gaaien. Gemerkt: Frans Xaver Bergmann. Afmeting: 7 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden koe met koebel. Gesigneerd door Fritz Buri. Circa 1920. Duitse School. Afmeting: 17 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke boekensteunen met karibu's op marmeren basement. Gesigneerd v.d. Voorde. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Grote granieten sculptuur. Gesigneerd M. Dudzai? 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 47 x 11 cm. In goede staat.
Antieke bronzen olifant op onyx basement. Door S. Norga. Sylvain Norga, 1892 - 1968. Afmeting: 29 x 37 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur door L. Gobert. Leon Gobert. 1869 - 1935. Satyr/satire op piedestal met naakte dame. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige met kind. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: H 137 cm.
Groot houtgesneden Balinees figuur met traditionele klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen boeddha figuur (Tara) op lotusbloem. Shiva. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kraanvogels met groene patina. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 80 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen olifant met drie koppen + figuren met scepters. Deels verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 36 x 33 cm. In goede staat.
Bronzen replica naar Degas. Balletmeisje/ballerina op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Terracotta buste Fleur de Lys. Gesigneerd Rodin. Austin prop inc. 1979. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek Chinees yixing figuur. Gesigneerd. Circa 1900. Jongen bij theepot. Chip tuit. Afmeting: 19 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.