Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A. Schelfhout, Hollands havengezicht
Ergebnis: 300 EUR

Andreas Schelfhout '45. 1787 - 1870. Hollands havengezicht Campveersche toren, Veere met platbodems en figuren. Potlood op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.

Betsy Dom, Fruitstilleven met wijnglas
Ergebnis: 300 EUR

Betsy Dom. (Betsy van Gelder) 1885 - 1936. Fruitstilleven met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Boerderij + Vrouwelijk naakt
Ergebnis: 300 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Kubistische voorstellingen 50x60cm. In goede staat.

Mel Ramos, Vrouwelijk naakt voor spiegel
Ergebnis: 300 EUR

Litho/offset Mel Ramos. Nr. 295/500. Papier Arches France Infinity. Georges Israël Editeur. Vrouwelijk naakt voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 38,3 x B 57,1 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren voorstelling
Ergebnis: 280 EUR

Keith Haring. Nadruk. Figuren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Herbert immer Willems, Hollandse boerderij
Ergebnis: 275 EUR

Herbert immer Willems. 1944 - Hollandse boerderij in de sneeuw bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

van Noort, Bloembollenveld Heemstede
Ergebnis: 275 EUR

van Noort. Tweede helft 20e eeuw. Bloembollenveld Heemstede. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Schapen studie
Ergebnis: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Schapen in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 61 cm. In goede staat.

Corneille, Rencontre
Ergebnis: 250 EUR

Cornelis Guillaume van Beverloo. Corneille '95. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Titel: Recontre. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Corneille, Complicité
Ergebnis: 250 EUR

Cornelis Guillaume van Beverloo. Corneille '98. 1922 - 2010. Nummer 91/200. Vrouw met kat en duif. Titel: Complicité. Lithografie op papier. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

A. Temming, Wintergezicht
Ergebnis: 250 EUR

Albert Temming. 1942 -. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Corneille, Ete Thriomphante
Ergebnis: 250 EUR

Guillaume van Beverloo. Corneille '98. 1922 - 2010. Nummer 141/200. Vrouw met duif. Titel: Ete Triomphante. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Winter in Giethoorn
Ergebnis: 250 EUR

Henk Lassche. 1948 - Hengelo. Winter in Giethoorn. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 21 cm. In goede staat.

Mulder, Kermis met figuren
Ergebnis: 240 EUR

Mulder. Tweede helft 20e eeuw. Kermis met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Ergebnis: 225 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Hollandse School. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Figuratief
Ergebnis: 225 EUR

Twee dubbele werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figuratieve voorstellingen op papier. Afmeting: H 15 x B 30 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Ergebnis: 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 34 x B 35 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Map met diverse werken
Ergebnis: 200 EUR

Map met diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Circa 30 werken op papier. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Rest signatuur, Interieur met spelende kinderen en kat
Ergebnis: 200 EUR

Rest signatuur. Circa 1900. Duitse School. Interieur met spelende kinderen en kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

M. Boffe, Surrealistische voorstelling
Ergebnis: 200 EUR

M. Boffe. Maarten Boffe, 1948. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 28 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Div. werken (map)
Ergebnis: 200 EUR

Map met circa twintig diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Werken op papier. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Vissersboten op volle zee
Ergebnis: 190 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Lot lithografieën (20 st.)
Ergebnis: 190 EUR

Lot 19e eeuwse lithografieën betreffende slavernij. P.J. Benoit del. Aantal: 20 st. Afmeting: H 34 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.