Andreas Schelfhout '45. 1787 - 1870. Hollands havengezicht Campveersche toren, Veere met platbodems en figuren. Potlood op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.
Betsy Dom. (Betsy van Gelder) 1885 - 1936. Fruitstilleven met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Kubistische voorstellingen 50x60cm. In goede staat.
Litho/offset Mel Ramos. Nr. 295/500. Papier Arches France Infinity. Georges Israël Editeur. Vrouwelijk naakt voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 38,3 x B 57,1 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nadruk. Figuren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Herbert immer Willems. 1944 - Hollandse boerderij in de sneeuw bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
van Noort. Tweede helft 20e eeuw. Bloembollenveld Heemstede. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Schapen in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 61 cm. In goede staat.
Cornelis Guillaume van Beverloo. Corneille '95. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Titel: Recontre. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Cornelis Guillaume van Beverloo. Corneille '98. 1922 - 2010. Nummer 91/200. Vrouw met kat en duif. Titel: Complicité. Lithografie op papier. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.
Albert Temming. 1942 -. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Guillaume van Beverloo. Corneille '98. 1922 - 2010. Nummer 141/200. Vrouw met duif. Titel: Ete Triomphante. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Lassche. 1948 - Hengelo. Winter in Giethoorn. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 21 cm. In goede staat.
Mulder. Tweede helft 20e eeuw. Kermis met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Hollandse School. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee dubbele werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figuratieve voorstellingen op papier. Afmeting: H 15 x B 30 cm. In goede staat.
Twee grote werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 34 x B 35 cm. In goede staat.
Map met diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Circa 30 werken op papier. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Rest signatuur. Circa 1900. Duitse School. Interieur met spelende kinderen en kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
M. Boffe. Maarten Boffe, 1948. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 28 cm. In goede staat.
Map met circa twintig diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Werken op papier. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse lithografieën betreffende slavernij. P.J. Benoit del. Aantal: 20 st. Afmeting: H 34 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.