Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman. 1897 - 1987. Rosse buurt in Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 55 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met Franse lectuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.
Eef de Weerd. 1926 - 1989. Groot werk. Abstracte voorstelling. 1977. Titel: Boslaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 110 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Franse kustplaats, Ville France. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 (Enschede). Twents landschap met pinken bij hek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Henri Christian Pieck. 1895 - 1972. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
10x Andy Warhol. Campbell's Soup II. Nadruk. Published by Sunday & Morning. Lithografieën op papier. Afmeting: H 90 x B 61 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Viool speelster. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Zeer groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Geen titel. Groen/wit/blauw/zwart. Olieverf op linnen. Afmeting: H 196 x B 135 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven op schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 92 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret Elise Dom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 57 cm. In goede staat.
Zeer groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract en kleurrijk. Geen titel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 205 x B 140 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Dochter Pol Dom bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 54 cm. In goede staat.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract werk. 1982. Olieverf op linnen. Titel: My table. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Houten sculptuur. Beschilderd. Naakte dame met kat. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Eef de Weerd. 1926 - 1989. Pastelkleurige abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Lithografie. Onduidelijk gesigneerd. Nr. 10/100. Kleurrijke figurenvoorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. Riviergezicht, de IJssel bij avond met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.