19e Eeuwse Delftse tulpenvaas met figuren in landschap decor. Gemerkt A.P.K. Deksel gelijmd. Afmeting: 25 x 27 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Friese fayence (diepe) schotel met spreuk 'Nooit vol maakt'. Afmeting: H 8 x Ø 30,3 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Delftse fayence knobbelvazen met bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Hollandse Makkumer polychrome fayence dekselvaas. Floraal decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Dertien delen Duits Meissen serviesgoed met zwiebelmuster decor. Circa 1920 - 1980. Onder andere; vijf borden Stadt Meissen, één bakfout, rest Meissen 1e Wahl. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met chinoiserie decor. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
16 Stuks antieke Hollandse bijbelse tegels. Divers. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met chinoiserie decor. Door Willem van der Does 1764. De drie klokken. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oud polychrome Majolica neo-renaissance Historisme jardiniére met kariatyden en ramskoppen. Genummerd en een onduidelijk bodemmerk. 30x35x24cm. In goede staat
Antiek vier-delig polychrome Delfts fayence Porceleyne Fles kaststel met chinoiserie en goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met draak/floraal decor. De Klaauw. Afmeting: Ø 33,7 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 4-pas tegeltableau met jachthond. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Onderrandschade. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse fayence apothekerspot met floraal decor. Italië. Haarscheur + restauratie. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Duitse Meissen porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. 1e Wahl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Lot met 18 stuks antieke Hollandse polychrome tegels met granaatappel + tulp decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
24 Stuks Makkumer polychrom Tichelaar tegels met diverse decors. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duits KPM porseleinen figuur. Pierrot met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,2 cm. In goede staat.
Veertien wandtegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Interessant lot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee delen Duits porselein. 1x Koning te paard van Rosenthal. 1x Vier-lichts kaarskandelaar met putti, gemerkt A.K. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Gouda platelen vazen. Circa 1910. Decor Rhodian. Eén chip onderrand. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.