Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Delftse tulpenvaas
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuwse Delftse tulpenvaas met figuren in landschap decor. Gemerkt A.P.K. Deksel gelijmd. Afmeting: 25 x 27 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Fries spreukenbord Ø 30,3 cm.
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuws Friese fayence (diepe) schotel met spreuk 'Nooit vol maakt'. Afmeting: H 8 x Ø 30,3 cm. In goede staat.

Twee Delftse vazen, H 34 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee oude/antieke Delftse fayence knobbelvazen met bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Makkumer dekselvaas, H 61 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Zeer grote antieke Hollandse Makkumer polychrome fayence dekselvaas. Floraal decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Lot Meissen serviesgoed, 1920 - 1980
Ergebnis: 250 EUR

Dertien delen Duits Meissen serviesgoed met zwiebelmuster decor. Circa 1920 - 1980. Onder andere; vijf borden Stadt Meissen, één bakfout, rest Meissen 1e Wahl. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

Delftse dekselpot
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met chinoiserie decor. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (16 st.)
Ergebnis: 225 EUR

16 Stuks antieke Hollandse bijbelse tegels. Divers. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse schenkkan, H 21 cm.
Ergebnis: 225 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met chinoiserie decor. Door Willem van der Does 1764. De drie klokken. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Majolica jardiniere
Ergebnis: 200 EUR

Oud polychrome Majolica neo-renaissance Historisme jardiniére met kariatyden en ramskoppen. Genummerd en een onduidelijk bodemmerk. 30x35x24cm. In goede staat

4-Delig Delfts kaststel, 1880
Ergebnis: 200 EUR

Antiek vier-delig polychrome Delfts fayence Porceleyne Fles kaststel met chinoiserie en goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm.
Ergebnis: 190 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schotel met draak/floraal decor. De Klaauw. Afmeting: Ø 33,7 cm. In goede staat.

Antiek 4-pas tegeltableau
Ergebnis: 180 EUR

Antiek Hollands 4-pas tegeltableau met jachthond. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.

Twee Delftse knobbelvazen, H 23 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Onderrandschade. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Meissen pronkschotels Ø 27 - 31 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Italiaanse apothekerspot , H 20 cm.
Ergebnis: 160 EUR

17e - 18e Eeuwse fayence apothekerspot met floraal decor. Italië. Haarscheur + restauratie. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Meissen schenkkan, H 14 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Duitse Meissen porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. 1e Wahl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (18 st.)
Ergebnis: 140 EUR

Lot met 18 stuks antieke Hollandse polychrome tegels met granaatappel + tulp decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (24 st.)
Ergebnis: 130 EUR

24 Stuks Makkumer polychrom Tichelaar tegels met diverse decors. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

KPM figuur
Ergebnis: 130 EUR

Duits KPM porseleinen figuur. Pierrot met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,2 cm. In goede staat.

Drie delen Duits porselein Ø 25,5 - 33 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Lot interessante wandtegels (14x)
Ergebnis: 120 EUR

Veertien wandtegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Interessant lot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Twee delen Duits porselein
Ergebnis: 120 EUR

Twee delen Duits porselein. 1x Koning te paard van Rosenthal. 1x Vier-lichts kaarskandelaar met putti, gemerkt A.K. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.

Stel antieke plateel vazen, 1910
Ergebnis: 120 EUR

Twee antieke polychrome Gouda platelen vazen. Circa 1910. Decor Rhodian. Eén chip onderrand. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence
Ergebnis: 120 EUR