Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wortelnoten commode
Ergebnis: 90 EUR

Hollandse wortelnoten barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 72 x 90 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Engelse passpiegel, 1880
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Engelse verstelbare passpiegel van mahoniehout. Met messing kaarskandelaren, wielen en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 75 x 60 cm. In goede staat.

Noten secretaire
Ergebnis: 90 EUR

Notenhouten damessecretaire met intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 82 x 37 cm. In goede staat.

Antiek tafeltje met snijwerk
Ergebnis: 80 EUR

Engels? antiek tafeltje met snijwerk, octagonaal blad en 4-spant poot. 19e Eeuw. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.

Antiek theekastje, 1920
Ergebnis: 80 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 74 x 100 x 42 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Ergebnis: 80 EUR

Antieke smalle halspiegel. Deels verguld + bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: H 202 x B 50 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk kastje
Ergebnis: 80 EUR

Chinees lakwerk kastje met lades, deurtjes en messing beslag. Met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Ronde tafel
Ergebnis: 80 EUR

Ronde tafel met bewerkte vergulde voet + rond eiken tafelblad. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 70 cm. In goede staat.

3-Delige mini-tafelset, 1900
Ergebnis: 80 EUR

Drie-delige eikenhouten Hollandse neo renaissance mini-tafelset. Circa 1900. Afmeting: 35 - 65 cm. In goede staat.

Twee Engelse nachtkastjes, 1900
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Engelse nachtkastjes van mahoniehout. Circa 1900. Afmeting: 73 x 38 x 40 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1920
Ergebnis: 80 EUR

Hollands theekastje van eikenhout. Met bolpoten en verbinding. Circa 1920. Afmeting: 87 x 43 x 40 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tafel, 1900
Ergebnis: 80 EUR

Mahoniehouten tafel met marmeren blad, met fratsen en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: H 63 x Ø 85 cm. In goede staat.

Mahoniehouten stoel
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stoel met bekleding van zijde. Afmeting: 110 x 62 x 65 cm. In goede staat.

Louis Philippe wandtafel + stoel
Ergebnis: 80 EUR

Eiken bijzettafel Ø 70 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Eikenhouten bijzettafel in louis quinzes-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 75 x Ø 70 cm. In goede staat.

Spiegel, H 67 x B 46 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Oude compositie spiegel naar antiek voorbeeld. Met putti's en ranken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.

Kapstok met snijwerk
Ergebnis: 70 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met snijwerk en spiegel. Circa 1900. Holland. Afmeting: 117 x 47 x 15 cm. In goede staat.

Twee Engelse stoelen
Ergebnis: 70 EUR

Eiken dressoir
Ergebnis: 70 EUR

Antieke kinderstoel
Ergebnis: 70 EUR

Italiaanse bijzettafel met intarsia + speelwerk
Ergebnis: 60 EUR

Italiaanse bijzettafel met speelwerk + opklapbaar blad met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 38 x 28 cm. In goede staat.

Franse kast, 1890
Ergebnis: 60 EUR

2x Tafel
Ergebnis: 60 EUR

Antieke bijzettafel, 1850
Ergebnis: 60 EUR

Antieke mahoniehouten bijzettafel met 4-spant poot. Circa 1850. Afmeting: 87 x 78 x 63 cm. In goede staat.