Hollandse wortelnoten barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 72 x 90 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse verstelbare passpiegel van mahoniehout. Met messing kaarskandelaren, wielen en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 75 x 60 cm. In goede staat.
Notenhouten damessecretaire met intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 82 x 37 cm. In goede staat.
Engels? antiek tafeltje met snijwerk, octagonaal blad en 4-spant poot. 19e Eeuw. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 74 x 100 x 42 cm. In goede staat.
Antieke smalle halspiegel. Deels verguld + bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: H 202 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met lades, deurtjes en messing beslag. Met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Ronde tafel met bewerkte vergulde voet + rond eiken tafelblad. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 70 cm. In goede staat.
Drie-delige eikenhouten Hollandse neo renaissance mini-tafelset. Circa 1900. Afmeting: 35 - 65 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse nachtkastjes van mahoniehout. Circa 1900. Afmeting: 73 x 38 x 40 cm. In goede staat.
Hollands theekastje van eikenhout. Met bolpoten en verbinding. Circa 1920. Afmeting: 87 x 43 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel met marmeren blad, met fratsen en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: H 63 x Ø 85 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stoel met bekleding van zijde. Afmeting: 110 x 62 x 65 cm. In goede staat.
Eikenhouten bijzettafel in louis quinzes-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 75 x Ø 70 cm. In goede staat.
Oude compositie spiegel naar antiek voorbeeld. Met putti's en ranken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met snijwerk en spiegel. Circa 1900. Holland. Afmeting: 117 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Italiaanse bijzettafel met speelwerk + opklapbaar blad met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 38 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten kast met bronzen beslag, band-intarsia en marmeren blad. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 90 x 48 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten bijzettafel met 4-spant poot. Circa 1850. Afmeting: 87 x 78 x 63 cm. In goede staat.