Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2-Delig Engels schrijfsecretaire
Ergebnis: 225 EUR

Antiek Engels schrijfsecretaire met glasopstelling. Twee-delig. Mahoniehout. Circa 1900. Afmeting: 208 x 90 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kist
Ergebnis: 225 EUR

4-Delige tuinset (tafel, 2 stoelen, bank)
Ergebnis: 200 EUR

Vier-delige tuinset. Bestaande uit; Tafel, twee stoelen en bank. Materiaal: aluminium. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat. Afmeting bank: 93 x 75 x 55 cm.

Franse 2-zits bank
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse Franse houtgestoken 2-zits bank met neo renaissance snijwerk. Afmeting: 140 x 120 x 58 cm. In goede staat.

Hollands klapbuffet
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten klapbuffet met lade, twee deuren + origineel beslag. Afmeting: 87 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Commode
Ergebnis: 200 EUR

Gebombeerde commode in barok-stijl. Notenhout met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 90 x 43 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast, 1900
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 185 x 100 x 35 cm. In goede staat.

Wapenkast in western-style
Ergebnis: 200 EUR

Twee-delige mahoniehout gestoken wapenkast voor zes geweren in Western-style. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 64 x 38 cm. In goede staat.

Schaarstoel naar Romeins voorbeeld
Ergebnis: 200 EUR

Zeldzame schaarstoel naar Romeins voorbeeld. Met klauwpoten en adelaarskoppen. Gemaakt van hout, leder en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 67 cm. In goede staat.

2x Chinese hocker
Ergebnis: 200 EUR

Twee hardhouten gestoken Chinese hockers met marmeren blad. Bloesemranken. 20e Eeuw. Afmeting: H 91 cm. In goede staat.

Penantkast
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 85 x 42 cm. In goede staat.

Kamferkist
Ergebnis: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse kamferkist met messing beslag, hengsel, leer, polychromie. Koloniaal. Afmeting: 50 x 106 x 55 cm. In goede staat.

Eiken dressoir
Ergebnis: 200 EUR

Antiek eikenhouten Jacht Kredenz met wild voorstelling, ca 1890. 140x150x75cm. In goede staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Ergebnis: 200 EUR

Mahoniehouten spiegelbonheur,1880
Ergebnis: 190 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Willem III. Circa 1880. Afmeting: 187 x 97 x 45 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Twentse kist
Ergebnis: 180 EUR

18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist met annotatie 1759. Met kerfsnede, slot + sleutel en stollen. Afmeting: 100 x 166 x 76 cm. In goede staat.

Zachthouten half-ronde kast, H 157 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse zachthouten Hollandse half-ronde kast. Vier-deurs, met originele patina. Afmeting: 157 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Notenhouten dames rolbureau, 1880
Ergebnis: 180 EUR

Franse vitrinekast, 1880
Ergebnis: 170 EUR

Franse notenhouten één-deurs vitrinekast met bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 158 x 80 x 31 cm. In goede staat.

Wortelnoten side-board
Ergebnis: 170 EUR

Hollands wortelnoten orgelgebogen side-board. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 130 x 44 cm. In goede staat.

Vier Franse stoelen
Ergebnis: 170 EUR

Vier 19e eeuwse Franse houtgestoken stoelen met ranken snijwerk. Henry Deux. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken dekenkist
Ergebnis: 170 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Geen slot, geen sleutel. Afmeting: 70 x 125 x 65 cm. In goede staat.

Eiken empire commode
Ergebnis: 170 EUR

Franse bijzettafel met intarsia
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Franse bijzettafel. Gemaakt van diverse houtsoorten, met band-intarsia en figuren in landschap decor. Afmeting: 87 x 51 x 36 cm. In goede staat.