Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten barok vitrinekast met origineel bronzen beslag, klauwpoten en mooie patina. Afmeting: 219 x 160 x 50 cm. In goede originele staat.
Vroeg 19e eeuws Duits biedermeier secretaire met opstand, van mahoniehout. Met intarsia en mooi ingelegd binnenleven. Gerestaureerd. Circa 1830. Afmeting: 200 x 90 x 45 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse wortelnoten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 169 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse notenhouten Willem III bonheur-vitrine opzetkast met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 215 x 130 x 55 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met toldeuren ca 1900. In goede originele staat. 229x132x50cm.
18e Eeuws Hollands louis quinze wortelnoten kabinet met bronzen beslag. Circa 1760. Lichtschade. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 190 x 70 cm.
19e Eeuws Frans eikenhouten jachtbuffet. Henry Deux. Circa 1880. Drie-delig met ranken, wildvoorstellingen en getorste zuilen. Afmeting: 231 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Zeldzame 8-delige Duitse stoelenset van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Recentelijk nieuw gestoffeerd. Afmeting: 105 x 130 cm. In goede staat.
Deense design bureautafel met lades, gemaakt van hardhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Originele mahoniehouten empire boekenkast met volle zuilen en messing capitellen. Circa 1800. Afmeting: 152 x 103 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Münsterlander eiken frontstollen kist met vlinderslot en smeedijzeren beslag. Circa 1680. Oudere restauratie. Afmeting: 82 x 64 x 151 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse commode van eikenhout met vijf lades. Afmeting: 111 x 57 x 108 cm. In zeer goede staat.
Duitse wortelnoten vitrinekast met lade, twee deuren en snekken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 189 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhouten biedermeier vitrinekast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afemting: 115 x 102 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 116 x 66 x 75 cm. In goede staat.