Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee antieke fotolijsten, 1880
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke bronzen historisme fotolijsten in rococo-stijl. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Leren tas
Ergebnis: 60 EUR

Oude bruine lederen dokterstas, ca 1930-1950. In goede staat. 23x43x18cm.

Osvaldo Borsani 'Sputnik' kapstok
Ergebnis: 60 EUR

Osvaldo Borsani 'Sputnik' kapstok. Jaren 70 stijl. Metaal + kunststof. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antiek scheepskompas, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Twee Hollandse kraantjeskannen
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude/antieke Hollandse kraantjeskannen van tin. 1x Onbeschilderd, circa 1800. 1x Beschilderd, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 41 cm. In goede staat.

Vier wandlampen
Ergebnis: 50 EUR

Vier vergulde Italiaanse houten wandlampen met spiegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (3x)
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit; doofpot, koetsstoof en appelketel. Afmeting: 25 - 55 cm. In goede staat.

Twee strijkijzers
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse roodkoperen strijkijzers nr. 5 + nr. 4 (Amsterdammer). Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Vier tuinbeelden, H 25 - 40 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Vier diverse tuinbeelden. 1x Uil. 1x Hond. 1x Vrouw met hoofddoek. 1x Zittend gezin. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 40 cm. In goede staat.

Twee tuinbeelden
Ergebnis: 50 EUR

Twee decoratieve tuinbeelden. 1x Boeddha hoofd, afmeting: 53 cm. 1x Figuurlijk beeld, afmeting: 62 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

4x Tuin-decoratie (2x waterbak, fontein, lantaarn)
Ergebnis: 50 EUR

Lot kleden (10x)
Ergebnis: 50 EUR

Lot met diverse oude/antieke kleden. Onder andere; zijde. Tien stuks. Afmeting: 50 - 120 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke kerkelijke wandkandelaren
Ergebnis: 50 EUR

Tiffany-stijl lamp
Ergebnis: 50 EUR

Tiffany-stijl tafellamp met koperen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Vijf antieke blikken
Ergebnis: 50 EUR

2x Dekseldoos met intarsia mozaïek
Ergebnis: 50 EUR

Lot divers koperwerk
Ergebnis: 50 EUR

Lot divers koperwerk. Onder andere; ketels, pannen. In goede staat.

Twee boeddha tuinbeelden
Ergebnis: 45 EUR

Twee betonnen boeddha beelden. 1x Liggende boeddha, afmeting: 72 x 26 cm. 1x Geknielde boeddha, afmeting: 90 x 50 cm. Circa 20e eeuw. In goede staat.

Zeven antieke blikken
Ergebnis: 45 EUR

Kapstok met tegels, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude/antieke weegschalen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude/antieke weegschalen. 1x Huishoudweegschaal met gietijzer + emaille, circa 1900. 1x Postweegschaal, 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.

Gietijzeren Diecast spaarpot
Ergebnis: 40 EUR

Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Diecast. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Oud Oosters houtsnijwerk
Ergebnis: 40 EUR

Oud Oosters houtsnijwerk met polychromie. Vijf figuren op bank met deels vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 9 cm. In goede staat.