18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi, schenkkan met tuindecor. In goede staat. 24 cm.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 34,7 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kop haarlijn. Eén kop chip. Drie kopjes goed. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Italiaanse apothekerspotten met figuur in landschap decor. Albarello. Onderrand chips. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine drakenbord met zes tekens bodemmerk. Voorzien van Christie's sticker. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/feniks decor. Enkele minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met bloemen/vlinder decor. Chips onderrand. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotels met tuin decor. Enkele minimale chip. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Drie-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.