Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
33 Ergebnisse
Los: 2700

Antiek vuursteenpistool

Ergebnis: 600 EUR

Zeer groot antiek vuursteen pistool. Gemerkt B.S. 9 en I.P.K. Circa 1800. Mogelijk van Engelse marine. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Los: 2701

Antieke pistool

Ergebnis: 150 EUR

Antiek pistool met octagonale loop, gravering + messing kogelhouder in kolf. Spanner kapot. Afmeting: L 19 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 2702

Revolver

Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuws zes-schots revolver. Spanveer defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 21 cm.


Los: 2703

Oude brandweerhelm

Startpreis 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers Essay. Afmeting: 14 x 29 x 21,5 cm. In goede staat.


Los: 2704

Twee antieke Oosterse geweren

Ergebnis: 180 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 2705

Twee antieke Oosterse geweren

Startpreis 160 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 140 - 155 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 2706

Twee antieke geweren

Startpreis 160 EUR

Twee antieke geweren met defecten. Eén haan mist + breuken in hout. Afmeting: L 110 - 117 cm. In matige staat.


Los: 2707

Antieke Turkse karabijn

Ergebnis: 120 EUR

Antieke Turkse karabijn. Ankara, nr. 26471. W.O. I. Onschadelijk. Afmeting: L 125 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 2708

Vuursteen geweer

Ergebnis: 160 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.


Los: 2709

Antieke karabijn WO I

Ergebnis: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.


Los: 2710

Antieke dolk + schede

Ergebnis: 60 EUR

Antieke bajonet-vormige dolk met messing en houten greep + lederen schede. Ongemerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.


Los: 2711

Groot gietijzeren kanon

Startpreis 350 EUR

Groot gietijzeren kanon. Naar oud voorbeeld scheepskanon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 78 x 42 cm. In goede staat.


Los: 2712

Decoratief kanon

Startpreis 200 EUR

Decoratief metalen/bronzen kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 61 x 37 x 22 cm. In goede staat.


Los: 2713

Antiek vuursteen pistool

Startpreis 150 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen pistool met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 59 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 2714

Gietijzeren miniatuur kanon

Ergebnis: 110 EUR

Oud gietijzeren miniatuur boord-kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Los: 2715

Oosterse kromdolk

Ergebnis: 130 EUR

Oosterse kromdolk met minerale stenen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Los: 2716

Perzische kruithoorn

Ergebnis: 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Los: 2717

Twee antieke pistolen

Ergebnis: 225 EUR

Twee antieke pistolen met gravering. Eén gemerkt ELG, één trekker mist. Afmeting: L 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 2718

Twee antieke pistolen

Ergebnis: 200 EUR

Koppel antieke pistolen met octagonale loop en mahonie kolf. Afmeting: L 17,3 cm. In goede staat.


Los: 2719

Colt revolver

Ergebnis: 900 EUR

19e Eeuwse Colt. Nr. 199654, .35 caliber. American Muzzle Loading, Revolver patent New York. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.


Los: 2720

Dubbelloops pistool

Startpreis 400 EUR

Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Los: 2721

18e - 19e Eeuws Duits Wender geweer

Ergebnis: 900 EUR

Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.


Los: 2722

Oude brandweerhelm

Startpreis 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.


Los: 2723

Oude brandweerhelm

Startpreis 110 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.