Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Brons & Beeldhouwkunst

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
103 Ergebnisse
Los: 5000

Henri Godet, 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre

Startpreis 2.000 EUR

Bijzonder groot antiek Frans figuur door Henri Godet. Staande vrouw. 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre. Afmeting: 77 cm. In goede staat.


Los: 5001

Beeld, Neushoorn

Startpreis 700 EUR

Antieke? massief bronzen neushoorn. Afmeting: 15 x 36 x 9 cm. In goede staat.


Los: 5002

Twee Jugendstil beelden

Ergebnis: 140 EUR

Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.


Los: 5003

Bronzen beeld, Man met bajonet

Startpreis 180 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. E. le Guillemin (1871). 1841 - 1907. Man met bajonet. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Los: 5004

Bronzen beeld, E. Picault

Ergebnis: 450 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Romein. Gloire et Fortune door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Los: 5005

Bronzen beeld, A. Gaudez

Startpreis 450 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Smid met aambeeld. Door A. Gaudez. 1845 - 1902. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Los: 5006

E. Picault, Franse bronzen buste

Startpreis 1.850 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.


Los: 5007

Gabriella Binazzi, Design stuk

Startpreis 650 EUR

Gabriella Binazzi. Italië. 1950 - 1974. Design stuk. Grote kraanvogel met schelp en plated messing. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Los: 5008

Bronzen figuur, Ridder

Startpreis 130 EUR

Antiek bronzen figuur. Ridder met jachthoorn, op zwart marmeren basement. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 32 cm. In goede staat.


Los: 5009

14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm.

Ergebnis: 2.000 EUR

Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.


Los: 5010

Bronzen beeld, Moreau

Startpreis 350 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Hippolyte Moreau, 1832 - 1927. Meisje met gitaar en bloemenmand. Basement drie deuken. Verder in zeer goede staat. Afmeting: H 32 cm.


Los: 5011

Hélo, Bronzen figuur

Startpreis 500 EUR

Grote zware antieke bronzen visser of strandjutter door Hélo. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.


Los: 5012

Gestoken schild met voorstelling

Startpreis 200 EUR

Antiek notenhouten gestoken schild met renaissance voorstelling. 19e of 17e Eeuw. Afmeting: 55 x 49 x 7 cm. In goede staat.


Los: 5013

Antiek Frans bronzen figuur

Startpreis 700 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Los: 5014

Bronzen beeld, Man met ploeg

Startpreis 350 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur door E. Provot. Man met ploeg en lauwertak. Arm gescheurd. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.


Los: 5015

Bronzen sculptuur

Startpreis 200 EUR

Afrikaans bronzen figuur. Gesigneerd Dermé. Daouda Derme 1953. Vrouw met stamper en vijzel. Afmeting: 38 cm. IN goede staat.


Los: 5016

Marmeren panter

Ergebnis: 1.250 EUR

Grote zwart marmeren panter in Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 16 x 30 cm. In goede staat.


Los: 5017

Bronzen figuur, Balthazar Balzak

Startpreis 1.200 EUR

Groot bronzen figuur. Balthazar Balzak. Naar Rodin. W.L.Z. 2000/3. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.


Los: 5018

Twee bronzen papegaaien

Startpreis 2.200 EUR

Twee grote groen gepatineerde bronzen papegaaien. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 - 84 cm. In goede staat.


Los: 5019

Gestoken Oosters beeld

Ergebnis: 240 EUR

Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 106 cm. 20e Eeuw. In goede staat.


Los: 5020

Gestoken Oosters beeld

Ergebnis: 240 EUR

Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 104 cm. 20e Eeuw. In goede staat.


Los: 5021

Grote houtgestoken zeemeermin

Ergebnis: 375 EUR

Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.


Los: 5022

Bronzen soldaat, Emile Duhousset

Startpreis 400 EUR

19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Los: 5023

Bronzen beeld, Jongen met koffers

Startpreis 130 EUR

Antiek Duits bronzen figuur op zwart marmeren basement. Titel: Auf Reisen. Jongen met koffers. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.