Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
829 Ergebnisse
Los: 7000

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Ergebnis: 275 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diepe Kang Xi schotel met latere zilveren beugel. Tuin/vazen decor. Minimale chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7001

Chinese Ming-stijl vaas, H 34 cm.

Startpreis 8.000 EUR

Blauw-witte Chinese Ming-stijl vaas met merkteken. Zegelmerk Qianlong. Gedecoreerd met onder andere; chrysant, pioenroos, lotusbloemen et cetera. Rand (chip) gevuld/gerestaureerd + haarlijn. Afmeting:...


Los: 7002

Twee Chinese vazen

Ergebnis: 450 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Los: 7003

Drie 18e eeuwse Chinese kopjes

Startpreis 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.


Los: 7004

Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.

Ergebnis: 1.900 EUR

Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.


Los: 7005

Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Ergebnis: 1.600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Los: 7006

Staande Chinese lamp, 18e eeuw

Ergebnis: 450 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...


Los: 7007

2 Marmeren neushoorns met obelisken

Startpreis 3.800 EUR

Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vierdelig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.


Los: 7008

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.

Startpreis 800 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.


Los: 7009

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.

Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7010

Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm.

Ergebnis: 200 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met sprinkhaan/floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.


Los: 7011

Twee Chinese vazen, H 20 cm.

Ergebnis: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. Minimale chip. In goede staat.


Los: 7012

Drie 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 26 cm.

Ergebnis: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met pauw decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7013

Chinese beker Ø 9,5

Ergebnis: 275 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen drinkbeker met mandarijn decor/rocailles en floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7014

Grote Chinese Kang Xi vaas

Ergebnis: 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7015

Chinese gemberpot

Ergebnis: 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met waterlelie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 12,5 cm. In goede staat.


Los: 7016

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 22 cm.

Startpreis 1.500 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden 'Tobaco Leaf' met goud decor. Afmeting: Ø 20 - 22 cm. In goede staat.


Los: 7017

Chinese diepe schotel Ø 42 cm.

Ergebnis: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat


Los: 7018

Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm.

Startpreis 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.


Los: 7019

Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,8 cm.

Startpreis 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.


Los: 7020

Chinese Kang Xi schotel Ø 35,5 cm.

Ergebnis: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.


Los: 7021

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,7 cm.

Ergebnis: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels in tuin decor. 18e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7022

Chinese vaas, H 60,5 cm.

Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.


Los: 7023

Zéér grote Familie Rose schaal Ø 31 cm.

Startpreis 900 EUR

Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.