Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Glas & Kristal

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
52 Ergebnisse
Los: 5500

Antieke Copier cactuspot, 1930

Ergebnis: 500 EUR

Antieke Copier Leerdam cactuspot. Circa 1930. Oranje-rood. Afmeting: 12 x Ø 12,5 cm. In goede staat.


Los: 5501

Carder Steuben vaas

Ergebnis: 700 EUR

Jade-kleurige Carder Steuben ontwerp glazen vaas. Shape 5000. Decor Galleon. Jade over albast geëtst. Frederick Cabeb Carter, 1863 - 1963, USA. 20e Eeuw. Carder Steuben Club. Afmeting: 24,5 x Ø 18 cm....


Los: 5502

Moderne glazen schaal

Ergebnis: 60 EUR

Grote moderne glazen tafelschaal met goud/zilver verwerkt. Tweede helft 20e eeuw. Glas fusing. Afmeting: 12 x 49 x 46 cm. In goede staat.


Los: 5503

Zeldzame Copier Leerdam vaas

Ergebnis: 200 EUR

Zeldzame Copier Leerdam gesatineerde glazen bolvaas. Ontwerp A.D. Copier. Art Deco. 1928 - 1930. Bovenrand chips, verder goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5504

Vijf Murano schalen

Ergebnis: 90 EUR

Vijf oude Italiaanse Murano schalen, deels iriserend met zilver + goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.


Los: 5505

Lalique glazen presse papier

Startpreis 150 EUR

Lalique France kristalglazen presse papier met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5506

Kapitale Boheems glazen vaas

Startpreis 150 EUR

Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.


Los: 5507

Vijf Murano schalen

Ergebnis: 90 EUR

Vijf oude Italiaanse Murano glazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; met zilver + goud iriserend effect. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.


Los: 5508

Twee hyacintvazen

Ergebnis: 45 EUR

Twee Hollandse Anna Groen-kleurige hyacintvazen. Mogelijk Leerdam. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 15 - 15,5 cm. In goede staat.


Los: 5509

Moderne glazen sculptuur, Vrouwenhoofd

Ergebnis: 60 EUR

Moderne glazen sculptuur. Vrouwenhoofd. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Los: 5510

Twee delen Zweeds glaswerk

Startpreis 100 EUR

Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.


Los: 5511

Twee delen antiek kristalglas

Ergebnis: 50 EUR

Twee delen antiek kristalglas. Eén kaasstolp van waaierkristal. En één gemberpot. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 - 20 cm. In goede staat.


Los: 5512

Zeven Jugendstil glazen

Startpreis 650 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...


Los: 5513

Grote glazen vaas, H 44,5 cm.

Startpreis 120 EUR

Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.


Los: 5514

Glazen vaas

Startpreis 70 EUR

Iriserende glazen vaas met zilver overlay. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 14 cm. Diverse beschadigingen


Los: 5515

Antiek Vrijmetselaars glas, 1900

Startpreis 60 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaarsglas met symbolen. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.


Los: 5516

Boheems glaswerk

Startpreis 60 EUR

Zes-delige antiek Boheems kristallen set. Bestaande uit: Drie schalen, stopkaraf en twee dekselpotten. Enkele chips. Afmeting: 7 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5517

Drie glazen kandelaren

Ergebnis: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.


Los: 5518

Twee delen oud/antiek glas

Ergebnis: 120 EUR

Twee delen oud/antiek glas. Eén maal bokaal met gravering en drie oren. Eén maal Jugendstil-stijl vaas met floraal decor. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.


Los: 5519

Set glazen pompoenen

Ergebnis: 50 EUR

Twee moderne glazen pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.


Los: 5520

Opaline bokaal

Ergebnis: 275 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.


Los: 5521

Lot Jugendstil glas (3x)

Ergebnis: 80 EUR

Drie delen antiek Jugendstil glaswerk. (1) Knijpvaas, mogelijk Palme König. (2) Vaas met plated houder, Leviathan plate. (3) Dekseldoos met lapis lazuli emaille deksel + gravering. Afmeting: 10 - 24 c...


Los: 5522

Antieke kristalglazen beker, 1900

Startpreis 40 EUR

Antieke kristalglazen beker. Geëtst + goudrand. Salzbrunn. Circa 1900. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.


Los: 5523

Antieke Moser Harrach vaas

Startpreis 80 EUR

Antieke mondgeblazen Moser Harrach glazen vaas met salamander decor. Chips bovenrand. Bohemen. 30-er Jaren. Afmeting: H 18,3 cm. In redelijk/goede staat.