Diese Webseite verwendet Cookies

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A.J. Wijngaerdt, landschap
Ergebnis: 900 EUR

Icoon, Maria Trychorusa
Startpreis 950 EUR

Icoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.

Echtpaar in dracht
Ergebnis: 1.000 EUR

Schilderij, G. Poggenbeek
Startpreis 900 EUR

Geo Poggenbeek (Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, eenden bij een sloot 27x20cm. Cond.: G

Ivoon, 19e eeuw
Startpreis 900 EUR

Icoon, moeder Gods van alle lijdenen (met randheiligen, beschermengel en parasneva), russisch icoon 20e eeuw, plank met kovceq, 30x35cm.

Ikoon, Smolenskaja
Startpreis 900 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Smolensk, Russisch ikoon met zilveren rizza met fraai graveerwerk ca. 1900 in beschermkastje .

Schilderij, Hulk
Startpreis 900 EUR

Ikoon, Heilige Johannes
Startpreis 900 EUR

Ikoon, de apostel Johannes met engel, Russisch icoon 20e eeuw, 36x29,5cm.

Schilderij, G.J. Delfgaauw
Startpreis 850 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, poldergezicht met molen en roeiboot met figuur 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Buikema
Startpreis 850 EUR

Olieverf, vissersboten
Startpreis 800 EUR

Gesigneerd Jos Lussenburg (Waarschijnlijk geschilderd door Cornelis de Bruin 1870-1940), olieverf op linnen, zeilschepen op de Zuiderzee 40x60cm. Cond.: G

Henri Kley, zonnebloemen
Startpreis 800 EUR

Henri Kley, knotwilgen
Startpreis 800 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse School?
Startpreis 800 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School?), olieverf op linnen, bergachtig landschap met vee, herder en herderin 110x75cm. Cond.: G

Ikoon, Heilige Elias
Startpreis 800 EUR

Icoon met scenes uit het leven van de profeet Elia zoals; Elia gevoed door de raven, de hemelvaart van Elia, Elia met Elisa, Russisch 20e eeuw 26x31cm.

Aart Glansdorp
Startpreis 800 EUR

Aart Glansdorp (Rotterdam 1903 - ), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt 132x99cm. Cond.: G

Ikoon, 19e eeuw
Startpreis 800 EUR

Feestdagen icoon met Anastasis (Opstanding) en 12 andere feesten, Russisch 20e eeuw 30,7x35,8cm.

Ikoon, moeder Gods Smolensk
Startpreis 800 EUR

Schilderij, dansfeest
Startpreis 750 EUR

F.H. Neuss (Roermond) ca. 1920, olieverf op linnen, Hollandse taveerne met feestgelach 188x100cm. Cond.: R

Ikoon, Heilige Nicolaas
Startpreis 750 EUR

Ikoon, St. Nicolaas met messing rizza in beschermkastje met vergulde lijst, Russisch ca. 1900, 44x31cm.

Antony Keizer
Startpreis 750 EUR

F. van Kregten
Ergebnis: 750 EUR

Jan Gierveld
Startpreis 750 EUR

Acryl, Jan te Wierik
Startpreis 700 EUR

Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G