Anthonie Jacobus van Wijngaerdt (Rotterdam 1808 - Haarlem 1887), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien, boer en boerin 36x24cm. Cond.: G
Icoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.
Geo Poggenbeek (Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, eenden bij een sloot 27x20cm. Cond.: G
Icoon, moeder Gods van alle lijdenen (met randheiligen, beschermengel en parasneva), russisch icoon 20e eeuw, plank met kovceq, 30x35cm.
Ikoon, Moeder Gods van Smolensk, Russisch ikoon met zilveren rizza met fraai graveerwerk ca. 1900 in beschermkastje .
Ikoon, de apostel Johannes met engel, Russisch icoon 20e eeuw, 36x29,5cm.
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, poldergezicht met molen en roeiboot met figuur 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Jos Lussenburg (Waarschijnlijk geschilderd door Cornelis de Bruin 1870-1940), olieverf op linnen, zeilschepen op de Zuiderzee 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School?), olieverf op linnen, bergachtig landschap met vee, herder en herderin 110x75cm. Cond.: G
Icoon met scenes uit het leven van de profeet Elia zoals; Elia gevoed door de raven, de hemelvaart van Elia, Elia met Elisa, Russisch 20e eeuw 26x31cm.
Aart Glansdorp (Rotterdam 1903 - ), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt 132x99cm. Cond.: G
Feestdagen icoon met Anastasis (Opstanding) en 12 andere feesten, Russisch 20e eeuw 30,7x35,8cm.
F.H. Neuss (Roermond) ca. 1920, olieverf op linnen, Hollandse taveerne met feestgelach 188x100cm. Cond.: R
Ikoon, St. Nicolaas met messing rizza in beschermkastje met vergulde lijst, Russisch ca. 1900, 44x31cm.
Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G