Oude Duitse Kestner Hilda JDK 237 met papier mache lichaam en echt-haar pruik. In originele staat 42cm. Cond.: G
Oude DUitse Kammer & Reinhardt porseleinen pop Nr. 114 ca. 1930. Dichte mond en slaapogen met papier mache lichaam 46cm. Cond.: G
Grote blikken Arnold Daf vrachtwagen (Duitse speelgoedfirma) met opschrift "N.S. Noderland van huis tot huis", in goede maar bespeelde staat ca. 1960 16x43x10cm. COnd.: G
Blikken Mercedes raceauto, gemerkt Western germany met werkend opdraaimechaniek en sleutel ca. 1950. Raampje mist, in redelijke bespeelde staat 24x12x5cm. Cond.: R
Groot kavel van 34 metalen Matchbox, Lesney, etc., auto's in redelijke bespeelde staat, Cond.: M-R-G
Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...
Schaalmodel van een Mercedes uit 1886, schaal 1:8, door Franklin Mint, gemaakt van metaal en kunststof. In uitstekende staat. 19x30x17cm.,In uitstekende staat.
Blikken Bandai Japan VW politie-kever ca. 1960, zwaailicht mist, in redelijke bespeelde staat 20x8x7cm.
Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G
Grote blikken Bandai Japan VW spijlenbus ca. 1960 in goede maar bespeelde staat (1 wieldop mist) 20x8x7cm.
Twee blikken Bandai Japan politie-kevers van Volkswagen. In goede maar bespeelde staat 60-er jaren, bij 1 kever mist een klein deeltje op het dak 19x8x7cm.
Dertien schaalmodellen; 1x Solido Fiat 500 (1:16), 1x Maisto Ford explorer (1:24), 1x plastic oltimer met batterij, 1x Bburago Citroën T.A. 15CV (1:24), 1x Polistil Fiat 508 III-Coppa Dóro TG 13/14 (1...
Acht schaalmodellen 1:18, 1xSolido Renault 4 CV 1x Bburago Porsche 356 B 1961, 1x Bburago Lancia Aurelia B24 SPider (beschadigd), 1x Revell Thunderbird, 1x RoadTough Chevrolet bel Air '561x Maisto Mer...
Grote metalen Trix expris lok met tender Nr. 763, in originele doos. In goede bespeelde staat
Twee blikken auto's, Japan Bandai; 1x Citroën DS19 en Fiat 600 (dakverdeler mist) ca. 1960. In redelijk bespeelde staat 17x8x7cm. en 5x7x20cm. Cond.: R
Kavel Engels speelgoed; 11x oude Dinky Toys (oud) en 13x Corky toys (oud) 50-er jaren etc. Cond.: R
Blikken Fiat 600 Bandai Japan ca. 1960 en een blikken Engelse dubbeldekker, gemerkt Japan 8x18x8cm. en 11x18x6cm. Cond.: R
Blikken Citroën politiebus ca. 1960 Japan. In redelijke bespeelde staat 11x20x8cm. Cond.: R-G
Zes oude poppen, celluloid etc. Gemerkt en ongemerkt, in zeer goede originele staat 20-30cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 53 met slaapogen in zeer goede staat 55cm.
Oude blikken stoommachine van Wilesco 2e helft 20e eeuw (gebruikt) met slijpsteen accesoire 25x18x27cm. Cond.: R-G
Twee oude Duitse schildpad poppen 2e helft 20e eeuw; 1x meisje 49/1980 Auflage 5000 met glazen ogen 42cm. en 1x jongen 46-1980 Auflage 5000, scheurtje in lichaam 41cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse J.D.K. (Kestner) pop nr. 257 (hoofd beschadigd), verder in goede originele staat 40cm. Cond.: G
Zes schaalmodellen 1:18; 1x Road Lagends, Willys Coupe 1941 op plastic voet, 1x Maisto Aston Martin DB7 Vantage, 1x Kyosho BMW 7-series, 1x (1 spiegel eraf, wel erbij), 1xMaisto 2000 DeVille, 1x G.C.O...