Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...
Bijzonder groot zilveren pronktafelstuk, geheel staand op vier opengewerkte leeuwenkoppootjes. De schaal heeft drie ovaal geschulpte opengewerkte en met florale motieven versierde opzet-schalen. Gehal...
Uitgebreid Hollands zilveren, 835/000, eet- en dienbestek. Model Puntfilet: 15 tafelvorken, 15 tafellepels, 7 dessertvorken, 7 dessertlepels, 6 viscouvert, 2 botermesjes, 1 vlessdienvork, 2 sauslepels...
Mooi groot zilveren vuurverguld ei op vuurverguld zilveren standaard. Rondom versierd met geëmailleerde zwaan- en bloemmoitef. Bekroond met grote Almandien 875/000 12xø8,5cm. Cond.: U
Voor de pure Djokja-zilver liefhebber: een kapitaal zilveren, 800/000, theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot, theezeef op uitlekbakje, lepelvaas met 10 theelepels, 11 coctailprikkers i...
Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)
Zilveren trekpotje op zilveren comfoor, Z2 gekeurd voorzien van oud belastingteken V (na 1900) ca. 736gr. ø14cm H.25cm.. Cond.: U
Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U
Mooie antieke zilveren, 800/000,cilindrisch drinkbeker met deksel, op vier bolpoten. Gedreven zilver, binnenzijde geheel en buitenzijde deels verguld. Rondom versierd met putty's en druivenranken en b...
Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21,5x15 cm (zonder hengsel), Z1 gekeurd ca.886 gr., Cond.:U
Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G
Haags zilveren, 925/000, mokkaservies op zilveren tablet. Grootkeur, 1e helft 1900. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Grootte Mokkakan ca 13 cm. Totaal ca 691 gr. Cond U
Holland zilveren, 835/000, bestek bestaande uit 9 tafellepels, 7 tafelvorken, 12 dessertlepels en 11 dessertvorken. Model Haags Lofje. MT: van Kempen en Hooijkaas. Totaal ca 1970 gr. Cond U
Hollands zilveren bestek, 35 delig, 925/000 en 835/000 van diverse zilversmeden. Het bestek bestaat uit 12 tafellepels, 11 tafelvorken ( viertands), 6 dessertlepels en 6 dessertvorken ( drietands). To...
Zilveren vuurverguld ei op zilveren standaard rondom versierd met geëmailleerde rocaillemotieven 875/000 7xø5cm. Cond.: U
Mooie grote zilveren, 835/000, vaas, geheel bewerkt met putti's, mascarons en acanthusbladeren, voorzien van diverse tekens, waaronder gekroonde C en jaarletter N. ca 679 gr. Hoogte 27 cm ø 13,5 cm. ø...
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren, 835/000, Friese brandewijnkom, met bloemdecoratie en mascerons op de handgrepen. 25x12x7,5cm. ca 193 gr. Cond G
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U
Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.
18e Eeuwse zilveren, 835/000, papegaai tasbeugel met gegraveerd dorpsgezicht en zwarte fluwelen tas aan zilveren papegaai tashaak. Beugel MT: Clemens Cornelis Hellegers, Schoonhoven ca. 1795, Haak MT:...
Sterling zilveren comfoor, ajourgezaagde rand Engeland Z2 gekeurd 835/000 ca. 483gr. 17,5x11,5x5,5cm. Cond.: U
Ovale zilveren, 925/000, dienschaal met uitgezaagde opstaande rand. Z1 gekeurd. 32x22x5,5cm, ca 302 gr. Cond U
Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde coet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U