Jan Sierhuis 1992 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, moderne compositie 130x100cm. Cond.: G
Deisis-drie iconen- met Christus Pantokrator met moeder Gods en Johannes de Doper in aanbidding . Afkomstig uit middendeel van een iconostase (scheidingswand tussen altaar en kerkvolk). Noord-Russisch...
Jan te Wierik 1984 (vroeg werk), olieverf op linnen, fantasiefiguren 120x100cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1979 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, compositie 2 figuren 120x100cm. Cond.: G
Jan Voerman Sr. (Kapemn 1837 -1941), olieverf op paneel, weidende paarden bij avond 54x32cm. Cond.: G
Jan Cremer 57, Enschede 1940, olieverf op paneel, Jager met kat, 86x61cm., Cond.:G
Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 AMsterdam), olieverf op linnen, stervende figuur en arabier bij paard 100x128cm. Cond.: G
Hendrik van Steenwijk (Amsterdam 1864 - 1937 Haarlem), olieverf op linnen, Hollands strandgezicht met strandkorfen en spelende kinderen 47x68cm. Cond.: G
Louis Apol ( 1850 - 1936 Den Haag), olieverf op paneel, 's zomers impressionistisch riviergezicht (bijzonder en origineel werk) 27x20,5cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Scheveningse haven 50x70cm. Cond.: G
2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...
Nicholaas Steffelaar (hoofdwerk) (Amsterdam 1852 - 1918 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands 19e eeuws interieur met handwerkende moeder en jongen, tevens een Van Gend en Loos paardekar in interieu...
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met molens en koeien 88x60cm. Cond.: G
Ikoon, moeder Gods van Vladimir met zilveren rizza (84 zolotniks, mauersmerk AND) in beschermkastje. Russisch ca. 1900, 40x36cm.
Eduard Pieter Moleveld ( Den Haag 1946 - ), olieverf op paneel, stilleven met porselein en Orchidee. Platina kleurige lijst 75x55cm. Cond.: U
Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G
Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - 1897 Berchem), olieverf op linnen, landschap met boerderij 70x45cm. Cond.: R-G
Hendrik Savrij ( Haarlen 1871 - 1942), olieverf op linnen, koeien in de wei 49x80cm. Cond.: R
Klaas Bernink, 1977, Acryl op linnen, korenschoven bij Giethoorn, 50x40cm., Cond.:G
A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, Drentse boerderij met boerin en geit 60x40cm. Cond.: G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.