Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G
Chinees ivoren figuur ca. 1900 voorstellend 3 spelende kinderen met maskers (dansen), 1 handje los maar wel erbij 8x10x7cm.
Ring, GG/WG, 585/000, met briljant. Strakke ring, merk Rensini DD, met in hetr midden WG balkjes waartussen een briljant, 0.13 VSI/TW, is gezet. De WG balkjes zijn voorzien van kleine briljantjes pave...
Theo Swagemakers 1977 (Tilburg 1898 - 1991), olieverf op paneel, stilleven met keramiek en citroen 40x49cm. Cond.: G
Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G
Collier, 3 rijen bloedkoraal met GG, 585/000 bloemvormige sluiting. De bloedkoralen zijn ø 4,4 mm en zijn bevestigd aan een sluiting, ø 14 mm, met in het midden een ronde bloedkoraal waar een bewerkt...
Bijzonder mooi naaisetje, GG, 585/000 bestaande uit o.a. een vingerhoed, naaldenkoker, schaartje in houder, priem en rijgnaald. ca 29,7 gr. Alles in een etui.
Chris Snijders ca. 1930, olieverf op linnen, Arabisch dorpsgezicht 35x53cm. Cond.: G
Gesigneerd E. Dücker, olieverf op linnen, strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 53x35cm. Cond.: G
Franse vitrinekast ca. 1880 met originele beschildering en volle zuilen met capitellen, snijwerk en facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 165x70x43cm. Cond.: G
Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Groot Chinees porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend Chinese man met kind 47cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten; 1x met Chinese voorwerpen decor (Gaaf) 17xø13cm. en 1x met bloemendecor, deksel beschadigd 15xø12cm. Cond.: R
Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren in landschapsdecor (gesigneerd) 32xø23cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Ring, WG 585/000 granaten en briljant. De brede ring heeft 2 rijen met rond gefacetteerde granaten in zeer goede kleur. in het midden en aan de buitenranden zitten diverse briljanten. Totaal 0.52 crt....
Zeldzame antieke 14 karaats gouden breischede speld met graveerwerk. Nederlands gekeurd 1860, L. 5cm., ca. 3gr.
Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde voet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U
Wim Bos (Rotterdam 1906 ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Kruseman (19e eeuw), olieverf op paneel, Hollands landschap met boerderij en figuren 34x27cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, locomotiefhuisje Nunspeet 40x50cm. Cond.: G
Willem Adrianus Grondhout (Dinxperlo 1878 - 1934 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met fruitcoupe 60x70cm. Cond.: G
Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G
Zeldzame vooroorlogse Indonesische opengewerkte houten stoel met geweldig snijwerk van paradijsvogels, leeuwen, bloemen, etc. (Stukje snijwerk mist van 4cm.). Verder in goede originele staat 94x71x73c...
Engelse eikenhouten 4-laden commode met origineel bronsbeslag 18e eeuw. In goede originele staat 84x86x34cm.
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren (blauw/rood/violet etc.), in zeer goede originele staat 307x226cm.
Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse ivoren Oosterse (mogelijk Chinese) tempel met boedha. Prachtig rondom bewerkt met draken en floraal decor, deurtje is er los bij, in zeer goede originele staat 23x10,5x8,5cm.
Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...
Weense gezwart houten 2-gewichten regelateur in originele staat ca. 1860 met decentrale secondenwijzer en originele kroon 116x40x13cm.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figurendecor van spelende kinderen ca. 1900 in goede staat 25x17cm.
Ivoren figuur 19e eeuw met ivoren sokkel. In goede originele staat (bij rechtervoet haarscheuren) 24cm.
Mooie 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine in zeer goede originele staat 89x82x27cm.
Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...
19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U
Engels sterling zilveren 925/000 kandelaar met rijkelijk bewerkte voet en kroon, Korintische zuil. H. 17cm., voet 8.5x8.5cm., Cond.:U
Frans 3-delig klokkenstel, gemaakt van 3 kleuren natuursteen en compositie metalen danseressen. Bronskleurig gepatineerd ca. 1920. In zeer goede originele staat met 8-daags Frans uurwerk 32x52x10cm.
Grote 18e eeuwse putti met nog originele beschildering, vergulding en patina. Vermoedelijk Zuid Duitsland 50x20x13cm. Cond.: G
Prachtig exclusief Royal Doulton servies met gouddecor in Biedermeier stijl, decor Belvedere 20e eeuw. Bestaande uit; 3 presenteerschalen, 12 kopjes, 10 schoteltjes, 18 diepe borden, 17 grote borden, ...
Chinees ivoren bewerkte kaartenhouder. Gedetailleerd bewerkt met figuren, bloemen en landschapsdecor. Mooie kwaliteit 9x5x2cm. Cond.: G
Grote, royale goud op zilveren ring met langwerpige kop, bezet met 5 wat grotere en vele kleinere diamanten met oudslijpsel. De onderzijde is prachtig bewerkt. ø 54
Max Klinger? 1857 - 1920 (monogram MK 18, mogelijk Max Klinger), tekening op papier, portret 20x28cm. Cond.: G
Ring WG/GG 750/000 met Tahiti parel en briljant. In de strakke Wg ring zit in het midden in een GG schotel een Tahiti parel Ø8.5mm, met aan weerszijden 5 royale briljanten in de hele breedte van de ri...
Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G
Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G
Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G
S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G
Johan Buning (Amsterdam 1893 - 1963), aquarel op papier, terrasgezicht 44x34cm. Cond.: G
Dirk Herman Willem Filarski (Amsterdam 1885 - 1964 Zeist), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en vaas 30x30cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger met originele kroon en tollen (tollen stukje af), Nr. 982896 (met half-uurslag). In goede originele staat 90x40x20cm.
Grote Weense notenhouten Gustav Becker 2-gewichts regelateur met decentrale secondenwijzer. Originele kroon en tollen. In zeer goede originele staat 123x43x20cm.
Bronzen Afrikaanse opperhoofd (20e eeuw?) in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G
Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniaturen; 2x flesjes met Chinese figuren (1 gesigneerd en stukjes gelijmd), 2x vaasjes met tuinmotief met vogel (1 chip) 6-9cm. Cond.: R-G
Chinees keramieken bloemsteker met glazuur ca. 1900, gesigneerd 14xø13cm.
Bronzen figuur gemaakt door Prof. Poertzel ( 1876 - 1963), voorstellend 2 fazanten op marmeren voet. Mooie originele patina en in zeer goede originele staat. 22x50x9cm.
Grote oude eikenhouten kloostertafel met 6 bijbehorende stoelen 20e eeuw. In goede staat 80x480x85cm. en 105x43x48cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.
Collier bestaande uit grote onyxkralen, 18 mm. Aan het collier zit een zilveren wisselsluiting, tonmodel, bezet met citrienen. Lengte 50 cm.
Klassiek bewerkte, GG 585/000, ring met slag. In het midden van de ring zit een rozet met 7 turkooissteentjes. ø 57. ca 7,2 gr.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G
Vroeg 19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat,...
Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.
Groot bronzen hoofd 20e eeuw Afrikaans, in goede originele staat 41x17x22cm.
Oud Chinees ebbenhouten met benen figuur, voorstellend een man met groente 1e helft 20e eeuw 18cm. Cond.: G
Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G
Prachtig antiek ivoren buste, gesigneerd Sambi Lopes. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met speciale haardracht op houten sokkel 11x10x24cm. Cond.: G
Twee aparte Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw, 8-kantig met goud/blauw en mangaankleur, minimale randschade 21,7x21,7cm. en 1x 18e-19e eeuw met rood floraal decor (gesigneerd (Cond....
Hein Hoppman (Duitsland 1901 - 1982), olieverf op linnen, interieur met 5 drinkende heren 100x50cm. Cond.: G
Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.
Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met kustplaats-motief. 5 Schotels goed, 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijn en 2 kopjes met chip. 5,5xø11,8cm. Cond.: R-G
Collier met 4 strengen zeer fijne bloedkoralen, tonnetjes model, aan een GG 585/000 antieke sluiting, ca 1870 .ø bloedkoraal 3 mm. Lengte 43 cm
Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968), olieverf op linnen, schapen op zandpad 40x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd Indonesië (omgeving Leo Eland?), olieverf op paneel, Indische rijstvelden 50x70cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G
Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G
Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R
Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.
Bijzonder grote 19e eeuwse handgestoken opengewerkte rococo spiegel in goede originele staat 133x110cm. Cond.: G
Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.
Bronzen sculptuur op hardstenen voet. gepolijst en groen gepatineerd. Kunstenaar: Beelhouwer Ruurd Hallema Borne. Hoekje van voetstuk iets bijgewerkt, H.: 29cm. Cond.: G
Oude Chinese handspiegel ca. 1930 met jade handvat en bewerking. Messing armatuur. Geheel in goede originele staat 27x9x1cm.
Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met stok en vat op zijn rug 21cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap-, herten- en floraal decor. geschulpte rand met minimale randschade 21,7x21,7cm. Cond.: G