Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Gravure, 17e - 18e Eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee gravures. 17e - 18e Eeuw. 1x Dancker Dankertz, vrouw met faun en putti, 17e eeuw. 1x Ruisdael pinx door Joh. Georg Hertel, 18e eeuw. Afmeting: H 17,5 x B 26,5 cm. / H 26,8 x B 22,5 cm. In goede ...

2x F.A. Putman Cremer, Windmolen/Parkgezicht
Startprijs 50 EUR

Twee werken van F.A. Putman Cremer. Circa 1930. 1x Hollands landschap met windmolen. 1x Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Leo Dekker, Egyptische prinses
Startprijs 50 EUR

Leo Dekker. (Driebergen). Egyptische prinses. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 85 cm. In goede staat.

Ralf Timber, Terriër met halsband
Startprijs 50 EUR

Ralf Timber. 21e Eeuw. Terriër met halsband. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

M. de Leeuw, Landschap voorstelling
Startprijs 50 EUR

M. de Leeuw. 1915 - 2000. Landschap voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Ontmoetingen 2
Startprijs 50 EUR

Riek Schagen. Ook bekend als huishoudster Saartje in de tv-serie Swiebertje. 1913 - 2008. Titel: Ontmoetingen 2. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 49 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Gewelven Deventer
Startprijs 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Gewelven Deventer, 1986. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Kerk
Startprijs 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Kerk-interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 33 cm. In goede staat.

G.F. Teijssen, Jager met jachthond
Startprijs 50 EUR

G.F. Teijssen. 1873 - 1955. Jager met jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Visser met pijp
Startprijs 60 EUR

Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, 3x Abstract
Startprijs 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.

A. Barrere, Les professeurs de medicine
Startprijs 60 EUR

Grote lithografie door A. Barrere met karikaturen. 1877 - 1931. Les professeurs de medicine. Litho op papier. Afmeting: H 46 x B 88 cm. In goede staat.

Peter, Fruit stilleven
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Peter. 21e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

R. Hoiting, Waterlandschap
Startprijs 60 EUR

R. Hoiting. Hollandse School. 20e Eeuw. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Tibetaanse thangka
Startprijs 60 EUR

Oude Tibetaanse tangka met boeddhistische voorstelling. 20e Eeuw. Gouache op zijde. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Startprijs 60 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

Lucien Jonas, Pierrot, moor en tandpatiënt
Startprijs 60 EUR

Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Hogerwaard, Boerderij
Startprijs 60 EUR

Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR

H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Josien Brenneker, Printed Art no. 5
Startprijs 60 EUR

Josien Brenneker, '89. Nr. 81/250. 1950 - . Litho op papier. Originele map met beschrijving. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.

J. Klein, Poldergezicht
Startprijs 60 EUR

J. Klein. Hollandse School. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Miniatuur beschildering
Startprijs 60 EUR

2x antieke miniatuur beschildering + bijbehorend boek.

H.E. Roodenburg, Boerderij met kapel
Startprijs 60 EUR

H.E. Roodenburg, '66. Boerderij met kapel. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.