Een drie-delig ring, zilver 925/000, met bewerking. Een zogenoemde "Cartierring" met drie brede zilveren ringen, 4 mm per stuk, voorzien van verschillende bewerkingen. ø 59/60 ca. 15 gr.
Lot pleet bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G
Zilveren theegarnituur, 835/000, bestaande uit twee theeduimen en vier theelepels met gladde uitlopende steel en bandbewerking. ca 64 gr. lengte 11 cm. Voorzien van een importeursteken: GS Cond.: G
Duitse 13 lotig zilveren suikertang met fraai floraal gedreven afbeeldingen en een cartouche op de bovenkant. 15x2,5cm ca 26 gr. Gerestaureerd.
Bijzondere 2 delige zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Brede 2 delige ring met een opgelegde mond bezet met roze zirconia's, en één zwarte zirconia. Breedte 15 mm. ø 58 ca 12,6 gr.
Frame van een Chinese paraplu met zilveren handvat, voorzien van bloembewerking en knop aan het uiteinde. Lengte 102 cm. Cond.: R-G
Antiek zilveren mes, 925/000, met fraai gedreven heft. MT.: Chawner & Co - George William Adams, London, jl.: R: 1852 19 cm. Kleine deukjes in het heft. Cond.: R-G
Zilveren miniatuur banjo, 835/000. MT.:H.Hooijkaas, Schoonhoven 6x3 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Zilveren collier, 925/000, met bollen. Een collier bestaande uit zilveren bolletjes met in het midden een bol bezet met paarse zirconia's. Het collier is geoxideerd en heeft een kapitolstoksluiting. L...
Set bestaande uit een collier met hanger en een ring, zilver 925/000, met robijn. Een fijn ankercollier met een sterhanger bezet met 5 peervormig geslepen robijnen en een brede ring met slag en aan d...
Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G
Zilver vergulde kerstlepel, Deens. Kerstlepel versierd met blauw emaille voorzien van gouden sterren, "jul 1964". MT.: A.Michelsen. ca. 48 gr. Lengte 16 cm. Cond.: G
Twee gouden steekspelden, 585/000 met cultivé parel, ø 7 mm. Lengte 63 mm.
Zilveren houder, 835/000 voor een mosterdpotje. Houder voorzien van een voorstelling van mannen aan tafel. Uitgewerkte houder op drie bewerkte pootje. Mt.: Niekerk Schoonhoven ø 4,5x5 cm. ca 38,5 gr. ...
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
AW Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G
Jan van Rijswijk 2/100 1954 Dieren, stenderkast, ets op papier 23x17cm. Cond:G
Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G
Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school landschap met boerenhuis en stijger, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, vaas met bloemen olieverf op paneel 40x50cm Cond:G
W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
Werner Sieloff 1921 Duitse school, man met tabakspijp, gemengde techniek op papier
Drie grafieken Duitsland, onduidelijk, stadsgezicht München, onduidelijk Stuhl met vogel, onduidelijk Zeitschwebe, grafiek op papier 36-70cm Cond:G
Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Grote antieke opalineglazen tafelpetroleumlamp, roze met handbeschilderingen, omstreeks 1900 Frankrijk in goede staat 80cm.
Antiek eikenhouten heilig kruis omstreeks 1900 met tinnen Corpus Cristi en Imri, in goede staat 60x33cm. Cond:G
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm Cond:G
Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R
Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G
Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G
Gottwald teleskop autokran amk 46-21, onbespeeld in originele doos 8,5x26x11cm Cond:G
Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.