Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

W.M. Bimbam
Startprijs 15 EUR

Art Deco Westminster regulateur met kwartierslag op 5 gongstaven omstreeks 1930 63cm Cond:R/G

Eikenhouten regelateur
Startprijs 25 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915. In goede originele staat. 78cm Cond:G

Sallander klok
Startprijs 30 EUR

Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.

Jaarpendule
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse messing jaarpendule gemerkt Schatz, omstreeks 1970, in goede staat 22x13x11cm.

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild, deurtjes weg 15x25ø Cond:R

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G

Fotograaf klok
Startprijs 40 EUR

Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat

Koekoeksklok
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse koekoeksklok omstreeks 1900, in goede originele staat 44x32x19cm Cond:G

Tafelklokje met lampjes
Startprijs 50 EUR

Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G

Notenhouten Grunder tafelklokje
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

Mini klokje
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Schwarzwald wandklok, omstreeks 1900 met opdraaiveer, houten wijzerplaat, messing klokkast(slinger weg) 13x9x6cm. Cond:G

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 50 EUR

Antiek messing drie delig Jugendstil klokkenstel omstreeks 1910 met achtdaags uurwerk halfuurslag en drie hamers op gongstaven 33x15x44cm Cond:G

Tafelklokje, Warmink
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten Wuba Westminster tafelklok met kwartierslag op 5 gongstaven. In goede staat 31,5cm Cond:G

Neuchattel stijlklokje
Startprijs 60 EUR

Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G

Eiken tafelklok
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat en cirkeldak. In goede staat 36x24x15cm

Barometer met klok
Startprijs 60 EUR

Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.

Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.

Antieke tafelklok
Startprijs 60 EUR

Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.

Friese stoelklok
Startprijs 60 EUR

Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

4 Emaille wijzerplaten
Startprijs 60 EUR

Vier nieuwwaardige emaille met metalen wijzerplaten voor regulator klokken, ø18cm Cond:G

4 Emaille wijzerplaten
Startprijs 60 EUR

Vier nieuwwaardige emaille wijzerplaten met messing, voor regulator klokken, ø20cm Cond:G

Vrijslinger
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten vrijslinger, Gustav Becker, in goede staat 78cm. Omstreeks 1900.

3-Delig marmeren pendulestel
Startprijs 70 EUR

Antiek drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1910 Art Nouveau met 8 daags uurwerk, halfuurslag, minimale chip, achterste pootje weg 16-19cm Cond:R/G

Koeienoog, vierkant
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G

2 Warmink tafelpendules
Startprijs 80 EUR

Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm

Art Deco klokkenstel
Startprijs 80 EUR

Majolica keramieken klokkenstel omstreeks 1930, gemerkt S.A la Majolique Wasmuels, in goede staat 22,5x39x10cm.

Kavel diverse wijzerplaten
Startprijs 80 EUR

Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G

Pendule, Josephine
Startprijs 80 EUR

Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G

Houten tafelklok
Startprijs 90 EUR

Zeer grote eikenhouten tafelklok, Westminster, barokstijl omstreeks 1920, kwartierslag en Lorenz Furtwangen uurwerk(zonder slinger, glas kapot, zijkant beschadigd) 56x44x17cm. Cond:R

Pendule met puttis
Startprijs 100 EUR

Compositie metalen pendule met 3 putti, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x30x12cm Cond:G

Tafelklok Junghans
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm

Electrische klok, Siemens
Startprijs 100 EUR

Electrische Siemens precizie klok, met decentrale secondewijzer omstreeks 1950, met schakelplan. In zeer goede staat 98cm Cond:G

Frans klokkenstel
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G

Art Deco klok vrouw met duif
Startprijs 100 EUR

Marmer met onyx Art Deco klok, vrouw figuur met duif ca 1930, met batterij uurwerk. In goede staat 26x52x10cm

Klok, tubantia
Startprijs 100 EUR

Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...

Wandklok
Startprijs 100 EUR

Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R

Hoodklok
Startprijs 100 EUR

Antiek Engels uurwerk met snek , en eigenbouw kast, zonder slinger 35x23x28cm Cond:R/G

Reiswekker
Startprijs 150 EUR

Oude Engelse messing reiswekker dela Grense Oxford 768 20e eeuw. Uurwerk moet worden nagekeken 13cm Cond:G

Franse pendule met lamp
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse vergulde pendule, omstreeks 1860 (compositiemetaal) van achteren voorzien van lamp, niet origineel, emaille wijzerplaat beschadigd 69x52x19cm Cond:R

Bureauklokje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G

Reiswekker
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R

Wit porseleinen pendulestel
Startprijs 160 EUR

Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.

Blauwe pendule
Startprijs 170 EUR

Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.

Franse marmeren klok, Brocot
Startprijs 180 EUR

Grote 19e eeuwse Franse marmeren klok met Brocot-Visible, minimale chips, achterwand marmer gelijmd, 55cm. Cond;R

Wekkerklokje
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse wekker, ca 1870 met figuur die slaat op een trommel. ( compociet metaal en messing) 26 cm . Cond.:G

Koperen pendulestel
Startprijs 180 EUR

Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag. In goede staat 36-40cm Cond:G

Reiswekker
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm