Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delige zilveren ring 405
Drie delige zilveren ring
Startprijs 30 EUR
Lot pleet 449
Lot pleet
Startprijs 30 EUR
Zilveren cijfers + flacon 496
Zilveren cijfers + flacon
Startprijs 30 EUR
Zes zilveren lepels 497
Zes zilveren lepels
Startprijs 30 EUR
Zilveren klontjestang 517
Zilveren klontjestang
Startprijs 30 EUR
Zilveren desgin ring met zirconia 577
Zilveren desgin ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Chinees zilveren paraplu 644
Chinees zilveren paraplu
Startprijs 30 EUR
Zilveren mes, 1852 649
Zilveren mes, 1852
Startprijs 30 EUR
Zilveren miniatuur, banjo 671
Zilveren miniatuur, banjo
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier met zirconia's 676
Zilveren collier met zirconia's
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier en ring met robijn 685
Zilveren collier en ring met robijn
Startprijs 30 EUR
Zilveren miniatuur stel op troon 767
Zilveren miniatuur stel op troon
Startprijs 30 EUR
Zilveren lepel 773
Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR
2 Gouden dasspelden met parel 784
2 Gouden dasspelden met parel
Startprijs 30 EUR
Zilveren mosterdpothouder 791
Zilveren mosterdpothouder
Startprijs 30 EUR
Aquarel, 18e eeuw 1310
Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Franse prenten 1351
2 Franse prenten
Startprijs 30 EUR
Schilderij, E. Klaussen 1371
Schilderij, E. Klaussen
Startprijs 30 EUR
Schilderij, A. Wijkniet 1375
Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 30 EUR
Ets, Jan van Rijswijk 1439
Ets, Jan van Rijswijk
Startprijs 30 EUR
2 Werken E. Fievez 1453
2 Werken E. Fievez
Startprijs 30 EUR
Schilderij Moeller - Schlunz 1457
Schilderij Moeller - Schlunz
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd schilderij ca. 1930 1458
Ongesigneerd schilderij ca. 1930
Startprijs 30 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1464
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR
Schilderij W. Klein 1466
Schilderij W. Klein
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Sieloff? 1921 1467
Schilderij, Sieloff? 1921
Startprijs 30 EUR
3x Grafiek 1469
3x Grafiek
Startprijs 30 EUR
Schilderij, marmer 1522
Schilderij, marmer
Startprijs 30 EUR
Chinese houtsnede 1528
Chinese houtsnede
Startprijs 30 EUR
2 Plated schalen 2059
2 Plated schalen
Startprijs 30 EUR
Dienblaadje met omranding 2063
Dienblaadje met omranding
Startprijs 30 EUR
Majolica petroleumlamp 2121
Majolica petroleumlamp
Startprijs 30 EUR
Oude brandblusser 2125
Oude brandblusser
Startprijs 30 EUR
Briefopener, hoorn en been 2154
Briefopener, hoorn en been
Startprijs 30 EUR
3 Schilderijen lampen 2188
3 Schilderijen lampen
Startprijs 30 EUR
2 Figuren van hout 2206
2 Figuren van hout
Startprijs 30 EUR
Koraalkleurige schroefflacon 2225
Koraalkleurige schroefflacon
Startprijs 30 EUR
2 Barometers 2227
2 Barometers
Startprijs 30 EUR
Lakstempels afdruk 2245
Lakstempels afdruk
Startprijs 30 EUR
Roze lamp 2285
Roze lamp
Startprijs 30 EUR
Heilig kruis 2300
Heilig kruis
Startprijs 30 EUR
Golftas 2327
Golftas
Startprijs 30 EUR
Kavel antiek koperwerk 2349
Kavel antiek koperwerk
Startprijs 30 EUR
Kroonluchter 2356
Kroonluchter
Startprijs 30 EUR
Afrikaanse offerbeker, Yaka 2631
Afrikaanse offerbeker, Yaka
Startprijs 30 EUR
3 Vooroorlogse poppenmeubels 3138
3 Vooroorlogse poppenmeubels
Startprijs 30 EUR
Gottwald hijskraan in doos. 3144
Gottwald hijskraan in doos.
Startprijs 30 EUR
Sallander klok 3578
Sallander klok
Startprijs 30 EUR