Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Litho, 19e eeuw 1480
2x Litho, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR
K. Scheunemann 1478
K. Scheunemann
Startprijs 20 EUR
Twee 19e eeuwse prenten, infanterie 1479
Twee 19e eeuwse prenten, infanterie
Startprijs 20 EUR
A.W. Wijkniet, Amsterdam 1485
A.W. Wijkniet, Amsterdam
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Sören Vibery 1499
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR
Kaart Brouwershaven 1512
Kaart Brouwershaven
Startprijs 20 EUR
Dieter Sommer, stilleven 1523
Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 20 EUR
Ets, Amsterdam 1438
Ets, Amsterdam
Startprijs 25 EUR
Pieter van de Regt 1471
Pieter van de Regt
Startprijs 25 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1472
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR
3 Landkaarten Duitsland 1473
3 Landkaarten Duitsland
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Olivia Sutton 1848 1474
Schilderij, Olivia Sutton 1848
Startprijs 25 EUR
9 Werken Duitse School 1477
9 Werken Duitse School
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Folmer Bonnen 1497
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 25 EUR
Mandalay 1501
Mandalay
Startprijs 25 EUR
Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel 1503
Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR
3 Gravures, 19e eeuw 1504
3 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Map landkaarten naar oud voorbeeld 1509
Map landkaarten naar oud voorbeeld
Startprijs 25 EUR
3 Antieke prenten 1516
3 Antieke prenten
Startprijs 25 EUR
J. Bobzycki, Warszawa 1518
J. Bobzycki, Warszawa
Startprijs 25 EUR
Aquarel, 18e eeuw 1310
Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Franse prenten 1351
2 Franse prenten
Startprijs 30 EUR
Schilderij, E. Klaussen 1371
Schilderij, E. Klaussen
Startprijs 30 EUR
Schilderij, A. Wijkniet 1375
Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 30 EUR
Ets, Jan van Rijswijk 1439
Ets, Jan van Rijswijk
Startprijs 30 EUR
2 Werken E. Fievez 1453
2 Werken E. Fievez
Startprijs 30 EUR
Schilderij Moeller - Schlunz 1457
Schilderij Moeller - Schlunz
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd schilderij ca. 1930 1458
Ongesigneerd schilderij ca. 1930
Startprijs 30 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1464
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR
Schilderij W. Klein 1466
Schilderij W. Klein
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Sieloff? 1921 1467
Schilderij, Sieloff? 1921
Startprijs 30 EUR
3x Grafiek 1469
3x Grafiek
Startprijs 30 EUR
Schilderij, marmer 1522
Schilderij, marmer
Startprijs 30 EUR
Chinese houtsnede 1528
Chinese houtsnede
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Brandsma 1452
Schilderij, Brandsma
Startprijs 35 EUR
Schilderij, stilleven 1495
Schilderij, stilleven
Startprijs 35 EUR
Lihto, Jan van Horck 1513
Lihto, Jan van Horck
Startprijs 35 EUR
Corinna Kirchner 1526
Corinna Kirchner
Startprijs 35 EUR
Heidegezicht bij avond 1270
Heidegezicht bij avond
Startprijs 40 EUR
Helen Nieuwendijk, Golfer '92 1290
Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Startprijs 40 EUR
Anne Walker (Boston) 1291
Anne Walker (Boston)
Startprijs 40 EUR
Schilderij, polderlandschap met huizen 1301
Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 40 EUR
Schilderij, heidelandschap met schuur 1340
Schilderij, heidelandschap met schuur
Startprijs 40 EUR
Schilderij J. van Oosten, stilleven 1361
Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR
Stilleven 1373
Stilleven
Startprijs 40 EUR
Jan Hofman 1978 1385
Jan Hofman 1978
Startprijs 40 EUR
Schilderij J. van Oosten, stilleven 1393
Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR
2x Aquarel, gesigneerd M. Martens 1408
2x Aquarel, gesigneerd M. Martens
Startprijs 40 EUR