Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Kristallen asbakken
Startprijs 15 EUR

Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G

4 Glazen borden, Rastal
Startprijs 15 EUR

Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.

3 Delen oud glas
Startprijs 20 EUR

Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen

8 Glazen figuren
Startprijs 20 EUR

Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G

Glazen vaas
Startprijs 20 EUR

Aparte glazen vaas met luchtbellen omstreeks 1960 in goede staat 16x9ø

4 Delen glaswerk
Startprijs 25 EUR

Vier delen ou Italiaans glaswerk, eenmaal hoge paarse Murano vaas, groene vaas met luchtbellen Italy, transparant blauwe vaas, schelpvormige schaal 16-34cm Cond:G

Zes coupes met karaf
Startprijs 25 EUR

Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G

5 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

Achterglas schilderij
Startprijs 30 EUR

Achtergals schildering, boom met bloesems(Russisch?)50x60cm Cond;G

Achterglasschilderij, bloem
Startprijs 30 EUR

Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G

Doos met 100 kristalpegels
Startprijs 35 EUR

Lot oude kristalglazen kroonluchterpegels 30x15x8cm Cond:G

Tafelstel, azijn/mosterd/zout
Startprijs 40 EUR

Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.

2 Glazen bolvazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Kristallen vaas + fruitschaal
Startprijs 40 EUR

Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G

2 Opaline vazen
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G

Karaf + glas
Startprijs 40 EUR

Antieke Boheemse karef + glas, met florale decors omstreeks 1900, in goede staat 11-25cm. Cond:G

Kavel met 23 glazen
Startprijs 40 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

Gebrandschilderd venster
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuws gebrandschilderd raam met kerk(gedeelte lood los van glas, drie scheurtjes glas)43x54cm Cod:R

10 glazen parfum flacons
Startprijs 45 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G

3 Kristallen vazen (2x VSL)
Startprijs 50 EUR

Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G

5 Glazen karafjes / flacons
Startprijs 50 EUR

Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...

7 Parfumflacons
Startprijs 50 EUR

Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...

8 Parfumflacons
Startprijs 50 EUR

Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G

Kristallen kaasstolp, gecontourneerde rand
Startprijs 60 EUR

Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G

Boheemse dekselschaal
Startprijs 60 EUR

Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm

Glazen clown
Startprijs 60 EUR

Kristalglazen clown op marmeren voet, 20e eeuw in Murano stijl 27cm Cond:G

Jugendstil glazen bolvaas
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.

3 Delen glaswerk
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G

Antieke geetste karaf
Startprijs 75 EUR

Antieke gegraveerde glazen karaf met floraal decor omstreeks 1900 in goede staat 27x14ø Cond:G

Glazen bowlstel, Walther glas
Startprijs 75 EUR

Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G

3 Delen Walther glas
Startprijs 75 EUR

Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G

Glazen Jugendstil bowlpot
Startprijs 80 EUR

Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G

3 Glazen bollen, Royal Leerdam
Startprijs 80 EUR

Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G

Vaas met gezicht
Startprijs 85 EUR

Kunstglazen moderne vaas met gezicht, met open oog, dicht oog neus en lippen in goede staat 32cm

Vaas met zonnebloemen
Startprijs 85 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas met opgewerkte bloemen in goede staat 44cm

Kristallen kandij / suikerstel
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G

2 Gegraveerde knijpflessen
Startprijs 90 EUR

Twee antieke knijpflessen voorzien van zilveren monturen, 835/000, en geslepen stoppen. 8x21cm en 10x26 cm. Cond.: G

Boheems kristallen karaf
Startprijs 100 EUR

Boheems kristallen karaf, facet geslepen met zilveren montuur 830S 20e eeuw, 22cm. Cond:G

Grote blauwe glazen kandelaar
Startprijs 100 EUR

Prachtige grote blauwglazen kandelaar, mondgeblazen met, brede voet, in goede staat 35xø15cm.

4 Delen Walther glas
Startprijs 100 EUR

Vier delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930(4vazen) in goede staat 9,5-24,5cm Cond:G

5 Chinese glazen snuff bottles
Startprijs 110 EUR

Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G

6 Jugendstil glazen coupes
Startprijs 120 EUR

Zes antieke Jugendstil glazen dessert coupes omstreeks 1900, in goede staat 5,5xø11cm.

Glazen vaas, Schneider
Startprijs 125 EUR

Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø

Lalique vaasje
Startprijs 140 EUR

Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.

3 Blauwe schalen, Kosta Boda
Startprijs 150 EUR

Drie Coasta Boda kristallen schalen met blauw gesluierd decor in het transparantie glas verwerkt 11,5x21,5cm. Cond:G

2 Flacons met blauw glas
Resultaat: 20 EUR

Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G

Knijpkaraf
Resultaat: 20 EUR

Glazen 18e/19e eeuwse knijpkaraf met stop in goede staat 23,5cm Cond:G

3 Delen glaswerk, o.a. Copier
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G