Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oosters houten beeld
Startprijs 20 EUR

Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G

3 Compositie figuren
Startprijs 35 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R

Bronzen denker
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd A.Rodin, 21e eeuw variatie op de denker, op marmeren sokkel 25cm. In goede conditie.

2 Beelden
Startprijs 50 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G

Bronzen beeld, vrouw met boek
Startprijs 50 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm

Bronzen beeldje, man met pijp
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen beeldje op marmeren sokkel :oude reservist met tabakspijp(ongesigneerd) 16cm. Cond:G

3 Chinese bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G

Bronzen kat, naar Botero
Startprijs 70 EUR

Bronzen kat op marmeren voet 21e eeuw naar Botero, in goede staat 12x29x10cm.

Afrikaanse mijnwerker
Startprijs 70 EUR

Grote oude Afrikaanse houtgestoken figuur, voorstellende een mijnwerker, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 111cm.

Terracotta buste van dame met mandoline
Startprijs 75 EUR

Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R

Beeld, Weense stijl
Startprijs 75 EUR

Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G

2 Bronzen eenden, Adrie de Waard
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.

Beeldje, adelaar
Startprijs 80 EUR

Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.

Bronzen buste vrouw
Startprijs 80 EUR

Bronzen damesbuste 21e eeuw op marmeren voet, ongesigneerd 29cm. in goede staat

Groot Haïtiaans beeld
Startprijs 80 EUR

Zeer groot hougestoke Haitiaans beeld van een man met een rugzak en sikkel, 20e eeuw 139cm. Cond:G

Afrikaanse buste
Startprijs 80 EUR

Afrikaans natuurstenen buste van een negroide man, 28cm.

Keramieken beeld, Ad Jansen
Startprijs 80 EUR

Oud terracotta figuur het Juttertje door Ad Jansen(Egmond aan zee) in goede staat 36cm

Bronzen beeld, jongen met trekzak
Startprijs 90 EUR

Oude bronzen figuur op marmeren sokkel, jongen met bandoneon omstreeks 1930, ongesigneerd en donker gepatineerd 21cm. Cond:G

Beeld
Startprijs 100 EUR

Grote natuurstenen Art Deco figuur, omstreeks 1930, voorstelling met twee bronstige edelherten, in goede staat 32x67x14cm.

Beeld
Startprijs 100 EUR

Grote natuurstenen Art Deco figuur, omstreeks 1930, voorstelling met twee bronstige edelherten, in goede staat 32x67x14cm.

Figuur, S. Bernardini
Startprijs 100 EUR

Figuur Madonna met kind op stenen sokkel, gesigneerd S Bernardini 42. 1e helft 20e eeuw, gipsen figuur, door metaal versterkt van binnen 45cm. Cond:G

Houten beeld
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuws, houtgestoken beeld, voorstellende een man met blaasinstrument, Bretons 39cm. Cond:G

Boekensteunen justitia
Startprijs 115 EUR

Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.

Bronzen liggende dikke dame
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur liggende dame op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat 23x26x15 Cond:G

Bronzen neushoorn
Startprijs 120 EUR

Bronzen neushoorn in Art Deco stijl 21e eeuw met bruin marmeren sokkel in goede staat 20x32x13cm. Cond:G

Bronzen boeddha beeldje
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinese bronzen Boeddha met restvergulding 19e eeuw in goede staat 16cm

Wandplaat power
Startprijs 130 EUR

Bronzen wandplaat Boston electric power Co, in jaren 30 stijl echter 21e eeuw 50x33x9cm. Cond:G

Buste, Jezus, Beroude
Startprijs 130 EUR

Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.

Bronzen presse-papier, geitje
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen briefverzwaarder omstreeks 1900, liggende geit, ongemerkt 12x14x3cm. Cond:G

Bronzen paard
Startprijs 150 EUR

Brons gegoten paard met monogram E.v.W 06. In goede staat 27x27x11cm.

Bronzen figuur jongen, gesig. Füllborn
Startprijs 150 EUR

Oude bronzen figuur jongen met sigaret door Füllborn 1e helft 20e eeuw in goede staat 23cm

Beeldje, meisje op stoel
Startprijs 150 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Albasten buste, Gothe
Startprijs 160 EUR

Albasten buste voorstellende de Duitse poëet Goethe, 20e eeuw, gemerkt met messing medaillon 22cm. Cond:G

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 160 EUR

Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G

Bronzen beeld, boedha
Startprijs 170 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Boedha, 20e eeuw in goede staat 17cm Cond:G

Bronzen beeld, Quang Ying
Startprijs 170 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm

Verguld bronsje, m
Startprijs 175 EUR

Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G

2 Kleine bronzen bustes
Startprijs 180 EUR

Twee kleine bronzen baby bustes, op marmeren sokkel omstreeks 1900, lachende en huilende, 11cm. Cond:G

Bronzen beeld
Startprijs 190 EUR

Antieke Franse bronzen figuur, getiteld st. Germaine voorstellende een bloemenverkoopster met heilig kruis en schaap omstreeks 1900 42,5cm Cond:G

Samac beeld met lamp
Startprijs 200 EUR

Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm

Houten beeld, Jean D'Arc
Startprijs 200 EUR

Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm

Albasten buste
Startprijs 200 EUR

Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G

2 Samac beelden
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G

3 Kleine bronzen
Startprijs 240 EUR

Drie antieke Duitse bronzen figuren, rokende jongen door Fehling, zingende jongen Hübald, jongen met schoolboek Hübald 8-11cm. Cond:G

Beeld/lamp, Smit
Startprijs 250 EUR

Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm

Bronzen hond, staand model
Startprijs 280 EUR

Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm

Bronzen buste
Startprijs 300 EUR

Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G