Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gietijzeren sierplaat
Startprijs 15 EUR

Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G

Chinees kompas
Startprijs 15 EUR

Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R

Beddepan
Resultaat: 15 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)

Hanger met diverse sleutels
Resultaat: 25 EUR

Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G

Cloisone vaas met vogels
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G

Bronzen penning
Startprijs 15 EUR

Oude bronzen penning "1895 Societe industrielle De Mulhouse A. me Gustave Schaeffer Adreu fecit" ø6,7cm. Cond.: G

24 Halve centen
Startprijs 15 EUR

Vierentwintig Hollandse koperen halve centen 1e helft 20e eeuw 1,4ø Cond:R/G

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 15 EUR

Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G

Wandkleed
Resultaat: 15 EUR

Oud geweven wandkleed met antieke interieur voorstelling, 1e helft 20e eeuw (reparatie) 163x64cm Cond:G

Compositie figuur
Resultaat: 15 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G

Bronzen handen
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw, twee handen ineen, 17,5cm Cond:G

Zuid Holland platelen blaker
Resultaat: 15 EUR

Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm

2 Keramieken vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

Open mandje, Weens porselein
Resultaat: 15 EUR

Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.

Imari bord
Resultaat: 15 EUR

Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G

Zilveren ring
Startprijs 20 EUR

Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.

Diverse zilveren sieraden
Resultaat: 20 EUR

Diverse zilveren sieraden, bestaande uit een armband, breed model, biesmark met gourmet, een collier met hanger met similie en 2 ringen, glad en één met zirconia's. Totaal ca 37,1 gr.

Zilver vergulde koningsarmband
Resultaat: 20 EUR

Zilver vergulde platte koningsarmband. 7 mm breed, lengte 19,5 cm. ca. 7,9 gr.

Zilveren servetring
Startprijs 20 EUR

Zilveren 800/000 servetring ca ø4cm geheel glad en gemerkt 23 gr Cond:G "Jezler"

Zilveren servetstandaard
Resultaat: 20 EUR

Zilveren servetstandaard met gecontourneerde randen en voorzien van oud Nederlands belastingteken 15 gr 4x4,5cm Cond:G

Zilveren oorclips met zirconia
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorclips, 925/000, met zirconia's. Vierkante oorclips met in het midden een vierkante zirconia en een rand met ronde zirconia's. Carré 7,5x7,5 mm, ø 1 mm. Grootte oorclip 1,35x1,35 cm. ca 9 g...

Collier met lichtbruine parels
Startprijs 20 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met parel. Vierkant slangcollier met een hanger met lichtbruine peervormige parel, 10-12 mm. Lengte 42 cm ca. 5 gr.

Hanger met parelmoer
Resultaat: 20 EUR

Parelmoerhanger, schelp. met zwarte kraaltjes al hangeroog. 9-11 cm ca. 40 gr.

Parelmoerhanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren hanger,875/000, ingelegd met parelmoer. Grote ovale hanger met opening in het midden, ingelegd met parelmoer. 8x4,2 cm, ca. 17,9 gr.