Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G
Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R
Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)
Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G
Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G
Oude bronzen penning "1895 Societe industrielle De Mulhouse A. me Gustave Schaeffer Adreu fecit" ø6,7cm. Cond.: G
Vierentwintig Hollandse koperen halve centen 1e helft 20e eeuw 1,4ø Cond:R/G
Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G
Oud geweven wandkleed met antieke interieur voorstelling, 1e helft 20e eeuw (reparatie) 163x64cm Cond:G
Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G
Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.
Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G
Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.
Diverse zilveren sieraden, bestaande uit een armband, breed model, biesmark met gourmet, een collier met hanger met similie en 2 ringen, glad en één met zirconia's. Totaal ca 37,1 gr.
Zilver vergulde platte koningsarmband. 7 mm breed, lengte 19,5 cm. ca. 7,9 gr.
Zilveren 800/000 servetring ca ø4cm geheel glad en gemerkt 23 gr Cond:G "Jezler"
Zilveren servetstandaard met gecontourneerde randen en voorzien van oud Nederlands belastingteken 15 gr 4x4,5cm Cond:G
Zilveren oorclips, 925/000, met zirconia's. Vierkante oorclips met in het midden een vierkante zirconia en een rand met ronde zirconia's. Carré 7,5x7,5 mm, ø 1 mm. Grootte oorclip 1,35x1,35 cm. ca 9 g...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met parel. Vierkant slangcollier met een hanger met lichtbruine peervormige parel, 10-12 mm. Lengte 42 cm ca. 5 gr.
Parelmoerhanger, schelp. met zwarte kraaltjes al hangeroog. 9-11 cm ca. 40 gr.
Zilveren hanger,875/000, ingelegd met parelmoer. Grote ovale hanger met opening in het midden, ingelegd met parelmoer. 8x4,2 cm, ca. 17,9 gr.