Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Kristallen asbakken
Startprijs 20 EUR

Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G

6 Glazen, Eilsenhoff
Startprijs 20 EUR

Zes oude glazen, gemerkt Eilsenhoff (Duitsland): 3x champagneglazen, 3x borrelglazen, glazen met divers gouddecor in goede staat 11-29cm.

2 Kunstglazen pijpvaasjes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.

Geëtste ruit met spinnewiel
Startprijs 20 EUR

Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm

2 Glas sculpturen
Resultaat: 18 EUR

Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.

2 Grote glazen vazen
Startprijs 20 EUR

Twee grote glazen vazen 20e eeuw in goede staat: 1x neutraal en 1x zwarte vaas 47-52cm.

4 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

Vier delen kristal 20e eeuw, roomkan, dekselpotje, dekseldoos met plated deksel, en een facetgeslepen vaasje(minimale chip mogelijk) 10-12cm Cond:G

2 Karaffen + 6 glaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bewerkte glazen karaffen met 6 glaasjes omstreeks 1900 in goede staat 9-34cm

4 Glazen borden, Rastat
Startprijs 25 EUR

Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.

Diverse kristallen glazen
Resultaat: 40 EUR

Diverse oude kristallen glazen o.a: grand marnier, likeur, roemers ca. 1950, minimale chips mogelijk 10-19cm. Cond.: G

15 Delen glas/kristal
Startprijs 25 EUR

Vijftien delen oud glas en kristal o.a. 1 kristallen bonbonniere, eierdoppen, dekseldoos, schenkkan, tablet, stopfles en 4 schalen. (minimale chip mogelijk) 6,5-20cm Cond:G

5 Delen glas/kristal
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen glas/kristal: 2x bollen met groene tinten, gemerkt Ahus Sweden (HA-A2?) en 3x bollen (2x druppelvormig) met binnenin oranje/witte en zwarte tinten (ongemerkt), allen in zeer goede staat H.:...

6 Boheemse wijnglazen
Resultaat: 25 EUR

Zes oude boheemse gegraveerde kristallen wijngalzen, robijnrood, 1e helft 20e eeuw in goede staat 11cm Cond:G

3-Delig opaline kaststel
Startprijs 25 EUR

Antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel omstreeks 1900 (1 vaas stuk uit) 26-41cm Cond:R

Venetiaanse spiegel
Startprijs 25 EUR

Oude Venetiaanse spiegel, 20e eeuw Barokstijl(beschadigd, losse delen erbij) 90x53cm Cond:R

2 Opaline vazen
Startprijs 25 EUR

Twee antieke beschilderde opalineglazen vazen met Hollands winters decor, chip rand 28x13ø Cond:R/G

6 Glazen figuren
Startprijs 30 EUR

Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G

6 Vazen kunstglas
Resultaat: 35 EUR

Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G

Divers oud/antiek gekleurd glas
Resultaat: 30 EUR

Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm

3 Grote glazen vazen
Startprijs 30 EUR

Drie grote oude glazen vazen 20e eeuw: 1x blauw, 1x met spiraaldecor en 1x neutraal 22-28cm.

3 Delen oud glas
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen

2 Flacons met blauw glas
Startprijs 30 EUR

Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G

Kristallen Murano flesje
Resultaat: 30 EUR

Oude Murano glazen stopfles met originele beschildering 20e eeuw 12,5cm Cond:G

Divers kristal w.o. 11 glazen, fruitschaal en schoteltjes
Resultaat: 40 EUR

Lot kristal 19e en 20e eeuw o.a. fruitschaal, 11 glazen en 8 kristallen onderzetters (chips) 12-24cm Cond:R/G