Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G
Zes oude glazen, gemerkt Eilsenhoff (Duitsland): 3x champagneglazen, 3x borrelglazen, glazen met divers gouddecor in goede staat 11-29cm.
Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.
Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm
Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.
Twee grote glazen vazen 20e eeuw in goede staat: 1x neutraal en 1x zwarte vaas 47-52cm.
Vier delen kristal 20e eeuw, roomkan, dekselpotje, dekseldoos met plated deksel, en een facetgeslepen vaasje(minimale chip mogelijk) 10-12cm Cond:G
Twee antieke bewerkte glazen karaffen met 6 glaasjes omstreeks 1900 in goede staat 9-34cm
Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.
Diverse oude kristallen glazen o.a: grand marnier, likeur, roemers ca. 1950, minimale chips mogelijk 10-19cm. Cond.: G
Vijftien delen oud glas en kristal o.a. 1 kristallen bonbonniere, eierdoppen, dekseldoos, schenkkan, tablet, stopfles en 4 schalen. (minimale chip mogelijk) 6,5-20cm Cond:G
Vijf delen glas/kristal: 2x bollen met groene tinten, gemerkt Ahus Sweden (HA-A2?) en 3x bollen (2x druppelvormig) met binnenin oranje/witte en zwarte tinten (ongemerkt), allen in zeer goede staat H.:...
Zes oude boheemse gegraveerde kristallen wijngalzen, robijnrood, 1e helft 20e eeuw in goede staat 11cm Cond:G
Antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel omstreeks 1900 (1 vaas stuk uit) 26-41cm Cond:R
Oude Venetiaanse spiegel, 20e eeuw Barokstijl(beschadigd, losse delen erbij) 90x53cm Cond:R
Twee antieke beschilderde opalineglazen vazen met Hollands winters decor, chip rand 28x13ø Cond:R/G
Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G
Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G
Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm
Drie grote oude glazen vazen 20e eeuw: 1x blauw, 1x met spiraaldecor en 1x neutraal 22-28cm.
Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen
Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G
Oude Murano glazen stopfles met originele beschildering 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Lot kristal 19e en 20e eeuw o.a. fruitschaal, 11 glazen en 8 kristallen onderzetters (chips) 12-24cm Cond:R/G