Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 15 EUR

Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G

Zwarte etagere tafel
Startprijs 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Bestoken wandregaal
Startprijs 20 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Rond gestoffeerd voetenbankje
Resultaat: 25 EUR

Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G

Bijzettafel met kerfsnede
Startprijs 25 EUR

Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G

Blauwe armfautteuille Habe
Resultaat: 70 EUR

Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G

Bidstoeltje
Resultaat: 35 EUR

Zeldzame mahoniehouten bidstoel omstreeks 1800 met smeedijzeren scharnieren en J.H.S, zitvlak opklapbaar, in goede originele staat 86x50x42cm Cond:G

2 Kersen Biedermeier stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G

Pianokrukje
Resultaat: 30 EUR

Antieke pianokruk omstreeks 1870 met houtgesneden 3-spantpoot op zuilen, 54x33øcm Cond:G

Tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe tafel met geschulpt blad omstreeks 1870 in goede staat 65x62x52cm

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten wijntafel stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 59x50øcm Cond:G

Eiken kapstok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ranken omstreeks 1880 in goede staat 96x31x13cm

Facetgeslepen spiegel
Resultaat: 35 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G

Salontafel, stijlmeubel
Resultaat: 35 EUR

Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G

Bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met lade, in goede originele staat 76x73x53cm

Hocker
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese houtgesneden hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw floraal decor in goede staat

Empire spiegel
Resultaat: 105 EUR

Originele vergulde empire spiegel omstreeks 1820, met origineel glas, in goede originele staat(slijtage vergulding) 105x53cm Cond:G

Empire stijl spiegel
Startprijs 40 EUR

Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G

Eiken halve maan tafel
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten halve maantafel omstreeks 1910 in goede staat 69x96x47cm

Iepen wandkast
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse iepenhouten hangvitrine met schappen in goede originele staat 64x83x21cm Cond:G

Halve maan tafel + spiegel
Resultaat: 45 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse mahoniehouten fineer halve maantafel met bijpassende spiegel (tafel stukje lijst weg) verder in goede originele staat 81x81x39cm

Chinees bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese gelakte bijzettafel met lade en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x47x42 cm

Antieke spiegel met schependecor
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse spiegel, drie luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G

Tafeltje op klauwpoten
Startprijs 40 EUR

Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm